Martina - Streda, 11. október 2023

Dobry den, chcem sa touto cestou velmi podakovat panovi Jurajovi, ktory mi pomohol vyliecit moje psychicke problemy. Pana Juraja som kontaktovala pred 6 mesiacmi a zdoverila sa mu s mojimi psychickymi problemami, ktore mam uz dlhe roky. liecila som sa najskor u psychiatra a brala rozne druhy antidepresiv ale nic nezaberalo. bola som uz zufala pretoze moje zdravotne problemy mi dost zneprijemnovali moj zivot a vedela som ze takto to dalej nejde. tak som sa rohodla vyskusat takuto formu liecby, ktora zabrala, co som nesmierne stastna a vdacna. Pana Juraja som kontaktovala a ten mi povedal aj o inych mojich zdravotnych problemoch o ktorych som ani netusila. Potom mi pan Juraj poslal literaturu ktoru som si citala a duchovne priciny chorob v ktorych som si nasla moje problemy. tie som si nasledne citala kazdy den. tam som pochopila ze za vsetky choroby je vlastne zodpovedne spravanie cloveka, sposob akym zije, ako reaguje na rozne situacie... Uvedomila som si ze tak ako som zila pred tym bolo nespravne.Literatura ktoru som citala je velmi naucna, a dala mi vela do zivota. naucila som sa odpustat ludom a tesit sa zo zivota, z kazdeho okamihu. nie je to len o liekoch, ale hlavne o tom ako fungujeme v zivote. citila som sa uz ovela lepsie a potom zacali prenosy , ktore mi pan Juraj poslal a po tych uz to bolo vsetko na spravnej miere. Zijem kvalitny zivot, som stastna mam radost z ludi a tesim sa z kazdeho dna. Chcem sa este raz podakovat panovi Jurajovi za uzdravenie a za to ze mi ukazal ako spravne fungovat, milovat, zit. Odporucam kazdemu kto ma nejake zdravotne problemy, aby sa obratil s prosbou na pana Juraja. Vsetko sa da len treba chciet a s pomocou pana Juraja sa to da vsetko zvladnut. Takze velke dakujem patri panovi Jurajovi.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Zuzana Zdráhalová - Pondelok, 7. august 2023

Dobrý den, pán Juraj.
Už je to rok, čo sa moje zdravotné problémy začali prejavovať a opáliť. Volala som ti v januári a odvtedy som vďaka tebe tvrdo pracovala a viem, že sa úplne vyliečim. Mnoho zdravotných problémov sa zvyčajne vytráca. Hlavne tráviace problémy sa čoraz viac upravujú. Aj ja som v tom mentálne veľmi dobrá. Únava mizne a ja sa vraciam k aktivitám, ktoré som robila rada. Robím si poriadok v sebe. Bloky, ktoré ma kedysi obmedzovali, miznú. Aj rodinné vzťahy sú vyčistené. Zlepšil sa mi spánok. Po utorkovom rozhovore sa mi zlepšila vízia.
Ďakujem veľmi pekne za všetko. Už som na sebe pracovala aj predtým, ale až teraz to má výsledky a pracujem každý deň.
Ešte raz ďakujem.
S úctou a láskou,
Zuzana Zdráhalová

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

František - Piatok, 10. jún 2022

Všem kteří hledají a chtějí nalézt klid a zdraví doporučuji p Juraje.Kontakt je po telefonu.Léčba a příprava je s Vaším vnitřním já.Po kontaktu jste pod ochranou andělu kteří kteří Vás vedou k uzdravení.Nutno dobře naslouchat a nešetřit penězi.Jsou to peníze které jsme dříve špatně investovali.Nelitujte a věřte p Jurkovi.Nechtěl jsem ale musím.Je to boží syn.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana K. - Nedeľa, 24. apríl 2022

Děkuji Bohu a panu Jurajovi, který s pomocí archandělů.
pomohl k výraznému zlepšení, mého ekzému.Věřím že po vyléčení dalších problémú se ještě stav má kůže vylepší.

Všem, kdo mají jakýkoliv zdravotní problém, vřele doporučuji

 Jana

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Liliana - Štvrtok, 10. marec 2022

Dobrý deň, pan Juraj,
Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem. Za každý prenos a za každú kvapku milosti, milosrdenstva, energie, zdravia.
Zatiaľ mam viditeľne lepší krvný tlak, viac energie, cítim sa psychicky stabilnejsia. Chcem počkať kým sa to usadí a ci to vydrží.
Recenzie určite napíšem, len som zvedavá ako dopadnu ct pľúc, gynekologické výsledky, MR mozgu. Plus bezprostredne po liečení ma začali svrbiet znamienka, tak musím ešte s tým ist tak snad to bude v poriadku. Behom 2 mesiacov by som to mala absolvovať, termíny už mám.
V afirmaciach pokračujem ďalej.
Ešte raz ďakujem, ďakujem, ďakujem. Zdravím Vás, liečiteľ Juraj zatiaľ do blízkeho kontaktu, s prianím pekného dňa ostava Liliana.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Emília - Štvrtok, 3. marec 2022

Ďakujem veľmi pekne p. Jurajovi za vedenie a pomoc pri mojom uzdravení. Moje zdravotné problémy sa postupne nabaľovali, až som skončila s extrémnou intoleranciou na všetky druhy potravín, čo malo za následok tvorbu ekzematických fľakov na pokožke mojej tváre. S p. Jurajom sme prišli na príčinu mojich zdravotných problémov a pomohol mi na ceste k môjmu postupnému uzdraveniu. Ďakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Dušan - Streda, 26. január 2022

Dobrý den, chtěl bych se podělit o zkušenosti, které mám s léčením, které jsem podstoupil u pana léčitele Juraja. Můj příběh má dlouholetou zkušenost. Vše začalo před 11. léty, kdy jsem se poznal s léčitelem Jurajem. V této době jsem měl značné problémy s nosními polypy a čekala mě operace.

Byly jsme na společné akci a ani jeden neznal toho druhého. Po skončení akce ke mně přistoupil člověk s poznámkou, že mám problém s dýcháním, který je schopen vyřešit k mé spokojenosti. Slovo dalo slovo a já jsem souhlasil. Po seznámení s duchovními příčinami nemocí jsem následně absolvoval přenosy energie. K mému úžasu jsem se zbavil nosních polypů a již se dál neobjevovali. Od té doby jsem začal využívat služeb pana léčitele Juraje. Pomohl mi s ledvinovými kameny, slinnými žlázami. O schopnostech léčitele jsem seznámil své blízké, kteří začali jeho služeb využívat. V poslední době jsem měl problémy s klouby – oteklé a bolestivé prsty na rukou a nohou, málo ohebné pravé rameno, a bolesti v levé kyčli. V nemocnici do mě ládovali léky, ale stav se nezlepšoval jen ubyla bolest. Znovu jsem se obrátil na pana léčitele Juraja. Následoval pro mě již známy proces duchovních příčím nemoci. Pak následovali přenosy energie. Po třech přenosech se mi ulevilo, ale stále jsem cítil bolest v levé kyčli. Tento proces se po určité době, ještě jednou zopakoval. V současné době se již cítím v pořádku plný energie k životu. Za to vše upřímně děkuji panu Jurajovi, vrátil mi chuť do života, nepřestanu si ho vážit, protože mi vrátil to nejcennější, co v životě mám -zdraví.

S úctou,
Dušan 70. let

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Alexandra - Utorok, 26. október 2021

Ďakujem za vyliečenie pánovi Jurajovi. Bola som v obrovskej panike, depresíí, beznádeji a bolesti, nepochopenia,závislá,pečeň stukovatelá, žlčník piesok. Pán Juraj je ako môj anjel strážny, keď mi je zle modlím sa a poviem, ďakujem pánovi Jurajovi za uzdravenie. Potrebovala by som ešte nájsť vnútorný mier. A bude všetko v harmónii. Ďakujem. Sáška

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Ludmila - Piatok, 1. október 2021

Dobrý den Pane Juraji , chci Vám poděkovat za cestu po které jste mě vedl při léčení , mých zdravotních problémů a podělit se o svůj příběh s ostatními. Léčitel Juraj mi zaslal myšlenkové příčiny nemocí i jiné soubory , pro pochopení života . Vysvětlil mi postup u některých nemocí, co dělat. Játra - ztukovatělá , Žlučník - písek, Žaludek -tenké a tlusté střevo - špatné trávení, Průdušky a Hrdlo - hleny, Rýmy, Oči - krátkozrakost , dalekozrakost. Štítná žláza-zvýšená funkce , Pravá ledvina - zánět. Hrudní obratel-lopatka, , Bederní obratel -zablokovaná kostrč, Kostrč ztuhlá, Močový měchýř -slabí zánět, Děloha-bílý výtok , Srdce-arytmie - tlak, Krční obratel-brnění rukou, Nohy-neuropatie-křeče, revmatoidní artritida, Ruce a nohy-artróza ,malé klouby - artróza . Dermatitida. Pan Juraj byl vždy pokorný a vše mi vysvětlil, když jsem byla netrpělivá a volala . Za dva měsíce a půl, začalo léčení. Po prvním léčení na dálku, mně byla zima .Druhé léčení bylo příjemné ,cítila jsem Andělskou léčivou energii , jak prostupuje mým tělem . Třetí léčení bylo také příjemné po probuzení druhý den , mi bylo dobře . Nyní se těším a mám radost, že můžu opět naplno cvičit, dlouhou dobu to nešlo. Dobře se mi chodí , bolesti odcházejí, když jsou, tak je pociťuji velmi málo. Vysoký tlak- je minulostí . Ledvina- velká úleva . Křeče- nemám , Rýmy nejsou , lépe vidím a mohla bych pokračovat . Celkově se cítím po léčení Panem Jurajem o mnoho lépe , jak po psychické stránce, tak po fyzické stránce, budu pokračovat dále ,život se mi otočil ve všech směrech . DĚKUJI VÁM JEŠTĚ JEDNOU , PANE LÉČITELI JURAJI Z CELÉHO SRDCE ZA POMOC, MOC SI TOHO VÁŹÍM , DĚKUJI I ANDÍLKŮM S LÁSKOU . LUDMILA

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Josef Mikulic - Štvrtok, 24. jún 2021

Dobrý den.

Chci se podělit o zkušenosti s léčením pana Juraje, kterému vděčím za zlepšení mého zdravotního stavu a kondice.
Několik let mě trápil urputný kašel a zahlenění. I po léčbě antibiotiky se mi problémy vracely. Již před lety asi po prodělané přechozené nemoci se mi zhoršila činnost srdce. Také se mi tvoříval písek v ledvinách, občas jsem míval koliku. A loni na podzim jsem onemocněl covidem, byl jsem hospitalizován v nemocnici. Ale můj celkový zdravotní stav se rapidně zhoršil. Srdce se oslabilo natolik, že jsem byl zavodněný, nemohl jsem dýchat, přestalo mi fungovat zažívání, zhubnul jsem 9 kg, a celkově jsem byl tak slabý, že i pár kroků po bytě jsem absolvoval s velkým úsilím. Snížil se mi krevní tlak a točila se mi hlava. Zhoršila se mi funkce prostaty a dle výsledků laboratorního rozboru krve jsem měl větší hodnoty cukru v krvi a zvýšené jaterní testy. Lékaři se mi snažili odpomoci od problémů, ale výrazně jsem se lépe necítil.
Moje dcera, se obrátila o pomoc na pana Juraje, který mi doporučil, abych se nejdříve seznámil s příčinami nemocí a změnil postoj především sám k sobě. Ihned jsem začal s četbou doporučené literatury. Pochopil jsem, v čem jsem v životě chyboval a začal jsem na sobě pracovat. Vím už, že veškeré nemoci začínají v duchovní oblasti. Dlouho trvající stres a neuvědomování si darů, které nám byly dány do vínku se samotným životem, se nakonec projevily i ve hmotě.
Působení pana Juraje jsem okamžitě na sobě pocítil při prvním a třetím přenosu. Avšak po každém z nich jsem se cítil lépe.

Byl jsem uzdraven z kašle, dýchá se mi dobře, opět mi chutná, ochablé svaly získaly zpět svou sílu, hlava se mi netočí, a také fungování prostaty se dostalo do normálu.
Krevní hodnoty vykazují zlepšení ve všech ohledech. Některé léky mně byly změněny.
Díky změně myšlení a přenosům energie, opět pracuji a raduji se ze života.

Děkuji Bohu, že nám poslal pana Juraje, kterému dal své požehnání, aby pomohl všem, kteří o to upřímně a s pokorou požádají. A zároveň jsou ochotni objevit v sobě své vyšší Já.

Děkuji Vám, pane Juraji, za uzdravení a nasměrování k uvědomělému životu.

S láskou a úctou Josef.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Peter - Streda, 2. jún 2021

Přesto, že je mi 70 let a měl jsem to co jsem uvedl výše v mém těle, tak nyní po Vašem léčení Juraji se cítím nejméně o 20 let mladší, vitálnější a hlavně ve většině případů mých nemocí fit, kdy se mi postupně nadále zlepšují problémy s pohybovým aparátem, kdy po Vašem léčení jsem cítil zlepšení a zmenšení bolestí kloubů tak o 50 %. Každé ráno odkašlávám dost hlenů tak, že se pomalu zbavuji hlenů v mých dýchacích cestách. A věřím, že se toho úplně zbavím. Vždyť je to teprve 20 dnů od provedeného léčení Vámi. Trávení hodně, hodně zlepšení, Už se mi i lépe spí a hlavně o trochu déle, i když ještě bych to bral aby to byla ještě delší doba. Věřím, že časem se spánek prodlouží. Přestože někdy dost fyzicky přes den makám tak již mne od toho nebolí záda jako dříve.Bolesti v oblasti žlučníku pociťuji již jenom někdy a velice slabě. A prostata mne už také v noci nebudí na močení tak často jako dříve. A takhle bych mohl provést i výčet dalších zlepšení mých nemocí před Vašim léčením. Vím, že má na tom, díky Vašim radám, zásluhu hodně i změna myšlení a vypuštění problémů, které člověk nemůže změnit. Ale nebýt Juraje tak bych se trápil pořád a lítal po doktorech. Zde máme v osobě Juraje léčitele, který opravdu pomůže na naše zdravotní problémy. Mohu vřele doporučit, budete mnohem zdravější a nadšeni jako jsem i já. JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY JURAJI. S láskou Peter.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Marcela K. - Utorok, 23. marec 2021

Dobry vecer p. Juraj, pisem Vam ako maminka Darina D. pocitovala liecbu.
Prvykrat citila teplo, kazdy organ po ktorom ste prechadzali, druhykrat to iste a vcera po poslednom lieceni, jej "odchadzali z criev plyny" a bola vela na stolicu. Citila velmi vela vdaky a pokoja a celu noc vam dakovala. Dufam, ze to je vsetko v poriadku. Neviem ako to vidite vy. Chcem vam vlastne velmi podakovat, ze nam takto pomahate.
Recenziu napisem verejne, Kralova

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Anna K. - Sobota, 13. marec 2021

Dobrý deň Pán Juraj Schmida Pred dvomi rokmi som mala veĺké brušné problémy.
Rozhodla som sa zavolať Vám. Po zavolaní ma p.Juraj nasmeroval na správnu cestu.Musela som urobiť aj ja so sebou poriadok.Pomohlo mi to, dnes už nemám brušné problémy ani tráviace ťažkosti.Vždy, ked ma niečo bolí napr. chrbát, noha, alebo ruka ozvem sa p. Jurajovi a bolesť prejde.
Pán Juraj ešte raz sa Vám chcem veĺmi pekne podakovať. Anička

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Zuzana Zdráhalová - Štvrtok, 24. december 2020

Dobrý den, pane Juraj. Dnes bych vám chtěla poděkovat za vaši celoroční podporu na mé cestě ke zdraví. Je mi dobře. Přeji vám krásné vánoce a do nového roku zdraví, klid a pohodu. S láskou Zuzana Zdráhalová

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Zuzana - Štvrtok, 26. november 2020

Dobrý den, pane Juraj. Je to rok, co se u mě ve větší míře začaly projevovat a opalovat zdravotní problémy. V lednu jsem Vám zavolala a od té doby na sobě, díky Vám, intenzivně pracuji a vím, že se zcela uzdravím. Mnoho zdravotních problémů nenápadně mizí. Hlavně zažívací problémy se stále více upravují. Také psychicky jsem na tom velmi dobře. Mizí únava a opět se vracím k činnostem, které jsem dělala ráda. Dělám si pořádek sama v sobě. Mizí bloky, které mě omezovaly. Také rodinné vztahy se pročišťují. Zlepšil se mi spánek. Po úterním rozhovoru se mi zlepšilo i vidění. Moc Vám za všechno děkuji. Také jsem na sobě dřív pracovala, ale teprve nyní to má výsledky a pracuji každý den. Ještě jednou Vám děkuji. S úctou a láskou Zuzana Zdráhalová PS: Až nyní jsem pocítila, že slova s láskou myslím upřímně. Zuzana

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Anna - Štvrtok, 1. október 2020

Dakujem P, Jurajovi Schmidovi velmi mi pomohol,mala som brušné problémy . Zavolala som mu a stav sa mi zlepšil.Ešte raz dakujem.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Boris M. - Nedeľa, 26. január 2020

Dobrý deň , chcem poradiť pána Juraja ľuďom , ktorý majú niejaké zdravotné problémy , aby sa mu ozvali . Pán Juraj mi pomohol už uzdraviť sa z dvoch nevyliečiteľných diagnóz , s ktorými by mi nepomohol žiaden doktor . Vážnosť tých diagnóz možno nebola najväčšia , ale vyliečilo sa to . To uzdravenie pôsobí až zázračne . Napríklad mal som vrodenú chybu žlčníka - tvarová anomália žlčníka . Po troch rokoch od liečby som bol na sono žlčníka a lekár napísal správu , že žlčník je normálnej veľkosti a tvaru . Ďalší problém čo som mal , že som mal cystu v hlave. Cysta z tela sama nezmizne . Dokonca som bol objednaný na operáciu hlavy, ťahať cystu z hlavy . Ale zľakol som sa a na operáciu som neprišiel . Ale dal som tu cystu p. Jurajovi vlastne odstrániť z hlavy a cysta už nieje v hlave , zmizla . Účinok na niektoré iné zdravotné problémy čo som dával liečiť bol aj dosť rýchly , pretože bolesti po pár mesiacoch dosť výrazne ustúpili . Za p.Jurajom som bol aj s mojim synovcom ohľadom nočného pomočovania . Do roka bol úplne vyliečený . Liečiť som dával ešte tieto zdravotné problémy - prostatocystitída , zápalová choroba semenných mechúrikov , pomočovanie , krčná chrbtica , výron na ľavom kolene , osteóm v hlave ( kostný výrastok ), bolestí uší , artritída prstov na oboch nohách aj rukách , zápal prínosových dutín , 5 veľkých kĺbov - artróza , reumatická artritída , zápal všetkých veľkých kĺbov , cysta na ľadvine , zápal kosti - čeľusť , dyskinéza žlčníka ,lupiny vo vlasoch , posunutý stavec o 1 cm ( bedrová chrbtica ), poškodená platnička , zápal sedacieho nervu . Veľa zdravotných problémov mi spôsobovali nemalé bolesti . A keď si pomyslím , že by som nedal liečiť ani jednu diagnózu , čo som dal a je ich veľmi veľa , tak by som sa utrápil a spadol do zúfalstva . Lekári by mi neobnovili neobnoviteľné . Iného liečiteľa som ani nehľadal na tie zdravotné problémy , ktoré som uviedol . Zo všetkých diagnóz , ktoré som uviedol by som sa mal úplne vyliečiť . Verím p. Jurajovi , pretože liečba zaberá a účinkuje .A já sa musím len poďakovať pánovi Jurajovi za tie veľké veci , čo pre mňa urobil .

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Peter - Utorok, 21. január 2020

Ďakujem pánovi Jurajovi,ktorý mi velmi pomohol pri hlavne duševných chorobách panika,depresia,strach,úzkosť.Týmito neduhami trpím od mladosťi.Po čítaňí literatúri a prenosoch sa cítim omnoho lepšie.Literatúru čítam dalej.Pán Juraj je kompas ktorý ukazuje smer k vyliečeniu.Ďakujem.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Alexandra 14.1.2020 - Utorok, 14. január 2020

Dobrý den,z celého srdca by som sa chcela podakovat Panovi Jurajovi a podelit sa s vami o tuto neuveriteľnu skusenosť.Trpela som strašným strachom,depresiou,panikou,uzkostou,aritmiou srdca,zľou funkciou stítnej žlazy ,piesok v žlcniku ale najviac co ma trápilo mala som zle myšlienky ktorým som nevedela zabranit.Bolo to strašne,nevedela som sa na nič sustrediť každý den som prosila o pomoc. Kontaktovala som Pana Juraja,nesmierne mi pomohlo čitanie ktoré mi poslal, myšlienkové pričiny chorob,strašne veľa veci som pochopila a pochopila som aj moje chyby a choroby.Po troch prenos sa cítim omnoho lepšie,je to az neuveriteľne ,odišiel strach panika uzkosť depresia a zvyšne moje choroby.Nemam slov,nesmierne som vdačna Panovi Jurajovi že mi pomohol a nasmeroval ma na správnu cestu.Stáva sa zo mna lepší človek,)Dakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Petra - Utorok, 17. december 2019

Na pana Juraja som sa obratila, ked som vedela, ze si sama so sebou neviem dat viac rady, ze potrebujem pomoc. Trpela som panickymi zachvatmi uzkosti a bala sa kazdej situacie, v ktorej by sa mohli objavit. Uz len samotny pristup pana Juraja ku mne ma velmi upokojil, mala som pocit, ze vsetko bude v poriadku. Po troch lieceniach na dialku sa mi vyrazne ulavilo. Mam opat doveru v zivot, beriem veci s vacsou lahkostou a prichadzam na nove a nove sposoby, ako riesit konflikty a zit zivot podla svojich predstav. Pan Juraj, velmi Vam dakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Alexander - Utorok, 28. máj 2019

Dobrý deň chcel by som sa poďakovať pánovi Jurajovi za vyliecenie viacerych mojich zdravotných problémov ,trápili má tieto problémy
Pečeň -čiastočne stukovatele dolné 2 laloky
Žlčník - trocha piesku
Žalúdok , tenké črevo , hrubé črevo ( zlé trávenie )
Priedušky , hrdlo , prenosové dutiny -hlieny
Zrak - do blízka
- do diaľky
Oblička práva ( zápal , svaly kosti )
Močový mechúr - chronicky zápal
Veľké kĺby ruky nohy - artróza
Svaly - reuma
Prostata - citlivá
Hlava - migréna
Úzkosť , panika, stres, strach , depresia
Nehody , úrazy - licna kosť ( zafuknutie v aute )
Momentálne prešlo asi pól roka a môj stav je oveľa lepší , ešte mám trochu problémy s trávením ale dúfam že aj to časom dáme do poriadku , človek ale nesmie zabudnúť začať sám od seba od svojich myšlienok ,
pán Juraj je len pre nás mapa kompas každý musí začať sám od seba a priložiť ruku k dielu , ďakujem veľmi pekne pánovi Jurajovi za jeho ochotu , čas a v prvomrade pomoc . Prajem pekný deň

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Ika - Pondelok, 18. február 2019

Mám 45 rokov a zistili mi endometriózu (ženské ochorenie), ktoré ma trápilo už cca 2 roky. Mávala som veľké bolesti počas menštruácie. Lekári má chceli operovať sekciou a vyrezať ložiská. Nakoľko mi povedali, že to nie je konečné riešenie, pretože sa to bude vraj tvoriť naďalej, tak som si povedala, že skúsim najskôr alternatívnu medicínu a operovať sa dám len ak to nepomôže. A dobre, že som sa obrátila na pána Juraja, ktorého som náhodou (ak vôbec existujú náhody) vyhľadala prostredníctvom internetu. Telefonicky mi v skratke vysvetlil postup liečenia a boli sme v kontakte tak ako prostredníctvom e-mailov, tak aj telefonicky. Pán Juraj mi urobil harmonizačno-diagnosticekú analýzu, po ktorej odhalil ešte zopár skrytých ochorení orgánov a poslal mi odporúčanú literatúru na preštudovanie. Čítaním sa mi postupne menili myšlienky a aj psychika. Človek musí začať v prvom rade u seba v hlave, odpustiť iným aj sebe, pocítiť lásku a byť vďační za to čo tu na Zemi má a potom je všetko jednoduchšie. Až po tomto procese mi pán Juraj poslal liečivú energiu na trikrát. Po prvom prenose som mala triašku ale všetko prebehlo v poriadku a ja som vždy v myšlienkach ďakovala liečiteľovi za jeho liečbu. Momentálne sa cítim oveľa lepšie a nemusím stále tŕpnuť a myslieť na bolesť. Ak máte nejaké zdravotné problémy, určite neváhajte a obráťte sa na pána Juraja. Patrí mu moje veľké ĎAKUJEM!

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Helena - Sobota, 19. január 2019

Rada by som sa s Vami všetkými, ktorí pochybujete o schopnostiach a sile pána liečiteľa Juraja podelila o vlastnú skúsenosť. Dozvedela som sa, že mám závažný zdravotný problém v oblasti ženských orgánov. Keďže klasická medicína mi nevedela pomôcť, hľadala som iné možnosti na internete a zaujal ma profil a pozitívne referencie na pána liečiteľa Juraja. Počas prvého telefonického rozhovoru som spoznala empatického, múdreho a láskavého človeka, ktorému som okamžite začala dôverovať. Vysvetlil mi princíp jeho liečenia a popísal, aký bude ďalší postup pri mojom uzdravovaní. Upozornil ma i na ďalšie zdravotné problémy, o ktorých som ani len netušila. Po vykonaní harmonizačno-diagnostickej analýzy pánom Jurajom som sa dozvedela, že okrem zápalu v oblasti ženských orgánov mám stukovatelé 2 dolné laloky pečene, piesok v žlčníku, nesprávne trávenie, zahlienené priedušky i hrdlo, zahlienené prínosové dutiny, čo mi môže v budúcnosti spôsobiť časté nádchy,krátkozrakosť a prichádzajúcu ďalekozrakosť, problémy so štítnou žľazou, kožné problémy, zápal v pravej obličke, ktorá pracuje len na 50 %, slabý zápal močového mechúra, zápal ľavého vaječníka, stuhnutú krčnú chrbticu,prichádzajúci problém so stavcami a platničkami. Dôležitá informácia pre mňa od pána Juraja znela: uzdravenie je možné a bude prebiehať na diaľku. Pán liečiteľ mi poslal literatúru, čítaním ktorej som sa dostávala do kľudu, moja psychika sa postupne uzdravovala, veľa vecí som pochopila,začala som sa zamýšľať nad svojimi skutkami a myšlienkami. Zrazu som si dokázala uvedomiť chyby, ktorých som sa dopúšťala, začala som sa vedome vyhýbať negatívnym myšlienkam a pocitom, o ktorých už viem, že škodia len mne, môjmu zdraviu. Po pár mesiacoch som bola duševne pripravená na prenosy uzdravujúcej energie pána Juraja. Po 1. prenose som necítila nič, po 2. prenose som pocítila silnú vnútornú triašku v celom tele, ktorá postupne odoznievala. Po treťom prenose som po fyzickej stránke necítila nič. Po psychickej stránke som sa cítila ako znovuzrodená. Prestúpila ma obrovská radosť, že práve ja som mala možnosť prijať uzdravujúcu energiu od skvelého liečiteľa pána Juraja a denne mu v myšlienkach za to ďakujem. Pánovi Jurajovi patrí moja veľká vďaka, uznanie a obdiv. Spravil zo mňa iného človeka. Zdravého po fyzickej i psychickej stránke. Verím, že som Vás všetkých - pochybujúcich a nerozhodných presvedčila o tom,že pán liečiteľ Juraj je ten, ktorý Vás postaví na nohy, uzdraví Vašu myseľ i telo. Ak máte problémy, odporúčam obrátiť sa práve na neho a presvedčiť sa na vlastnej koži a duši o jeho sile a schopnostiach.Pán Juraj, ste jednička! Veľká vďaka!

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Terka, Blansko - Štvrtok, 3. január 2019

Som veľmi rada, že som poznala pana Juraja, ktorý mi ukázal smer. Mala som veľké problémy ako žalúdok, močové cesty.To je teraz všetko v poriadku. Najviac má však trápilo húčanie v hlave, ktoré bolo neznesiteľné. Mám ztratu sluchu. Všetko sa zlepšilo a ukľudnilo, hučanie tinitus je mierné alebo nehúči a dokážem to už aj sama akoby vzdialiť nad hlavu. A to je veľká pomoc. Mockrát ďakujem. Všetkým doporučujem, ak si neviete rady.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Janka, Veľká Británia - Nedeľa, 25. november 2018

Dobrý deň, p. Jurajovi a všetkým Moja cesta za uzdravovaním začala nepríjemnou a dlho pretrvávajúcou bolesťou v spodnej časti mechúra. Ako prvé som to riešila s lekárom a po troch rôznych druhoch antibiotík, ktoré nezabrali,som bola zúfalá. Bolesť stále pretrvávala. Mávala som úzkostné stavy, ktoré vyvrcholili do depresie. Prichádzalo to ako vlna a nedalo sa to zastaviť. Už dlhšie som sa zle cítila veľká únava, zle trávenie k tomu úzkosti, panické strachy, nízky tlak. Rána boli vždy najhoršie. Po 8 hodinách spánku som ráno cítila takú únavu, že som si musela ísť znova ľahnúť do postele. Všetko som to pripisovala nízkemu krvnému tlaku i keď to som si iba tak, pre utešene nahovárala. Cítila som, že je za tým niečo iné. Ale až spomínaná bolesť má prinútila vyhľadať pomoc u pána Juraja. Tri dni som naberala odvahu,aby som mu zavolala. Panicky strach čo mi povie o mojom zdravotnom stave bol obrovský, moja myseľ mi vytvárala strašne závery. Hneď mi povedal že bolesť pramení zo zápalu v pravej obličke. K tomu mi vymenoval ďalšie zdravotné problémy, ktoré som už dlho pociťovala niekoľko rokov a úplne presne. Žiadny prístroj by to s takou presnosťou neukázal. Prvý týždeň bol pre mňa veľmi ťažký. Prijať zdravotné problémy, keďže moja myseľ vytvárala strašne scenáre. Postupne ako som si začala čítať príčiny chorôb veľa som pochopila, rady od pána Juraja o odpustení sebe a druhým prišla úľava.Knihy ktoré mi odporučil počúvam neustále,ako mám voľný čas a hlavne pred spaním. Sú nesmierne inšpiratívne a nápomocné pri sebapoznavani. Bolesť má naučila trpezlivosti a pokore ktorá mi chýbala. Teraz som za tu bolesť vďačná, že ku mne prišla ako upozornenie,aby som zmenila svoje myšlienky. Je to tak oslobodzujúce. 21.11.2018 som mala prvý prenos. Počas prenosu som necítila nič zvláštne, ale hneď ráno na druhý deň som sa zobudila plna energie ako keby som vypila dva energetické nápoje,bez bolesti v chrbte.Citila som sa ako keby nemám chrbát. Môj tlak 121/70. Taky som nikdy pred tým nemala. Aj bolesť o 50 % menšia. Viem že som na začiatku a musím byt trpezlivá, až úplne prejdu problémy, ale ten pocit že si verím,že sa môžem úplne uzdraviť je nádherne oslobodzujúci. Chcela by som pána JURAJA odporučiť každému kto má nejaký problém naozaj má silu a vie pomáhať. Ak sa chce niekto naozaj vyliečiť z vnútra,nechajte si poradiť od pána Juraja.On vás navedie správnou cestou, ukáže smer a potom je to už na každom z nás. To je moja skúsenosť s pánom Jurajom, aj s prvou skúsenosťou po prvom prenose. ĎAKUJEM VÁM Z CELÉHO SRDCA ZA POMOC A LIEČENIE A TIEŽ ANJELIKOM.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Barborka - Utorok, 6. november 2018

Prajem Vám príjemný večer, rada by som sa s Vami podelila o moju skúsenosť, ako som sa vďaka pánovi Jurajovi naučila milovať samú seba. Pánovi Jurajovi som sa ozvala v máji 2018. Trpela som nedostatkom energie, stále som bola unavená a slabá. Začala som študovať ponúknutú literatúru od pána Juraja. Duchovnú literatúru som čítala už asi 5 rokov a s porozumením Etikoterapie mi všetky moje doterajšie znalosti zapadli do seba ako puzzle.Opakovaním afirmácíí začala pribúdať aj energia. Diagnostikou sme zistili problémy zo štítnou žľazou, pečeňou,očami ...atď. V septembri som začala pocitovať obrovský pocit lásky k samej sebe a mala som aj dostatok energie. Stačilo mi 5-6 hodín spánku a fungovala som ako na baterky. Okolie si tiež všimlo moju zmenu.Na prelome októbra a novembra nasledovali tri prenosy.Po druhom som sa cítila neskutočne dobre. Po treťom prenose som pocítila kašel a silnú nádchu, ktoré opakovaním afirmácii tiež miznú. Tak ako hovorí sám Juraj, on je len kompas smer si určujeme každý sám.Som rada,že mi ho osud prihral do cesty a touto cestou sa mu chcem z celého srdca poďakovať za všetko, čo pre mňa urobil. Držím Vám palce....

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana Macková - Utorok, 9. október 2018

Jsem matka tří malých dětí. Jeden z mých synů (7ĺet) měl dlouhodobě potíže s krevním obrazem- neutropenie. Lékaři mu chtěli nasadit léky, syn trpěl únavou, nesoustředěností, roztěkaností, byl bledý, trpěl nechutenstvím, hubl a v noci špatně spal a budil se. Dozvěděla jsem se od otce o panu Jurajovi, kterému jsem zavolala a domluvila si způsob řešení zdravotních potíží syna. Na základě doporučených postupů od pana léčitele Juraje jsem postupovala a na základě jeho působení se zdravotní stav mého syna výrazně zlepšil což potvrdily i výsledky laboratorních testů krve, které překvapily i samotnou lékařku z hematologie. Ráda bych tímto panu Jarojovi Schmídovi poděkovala a doporučila ho ostatním. V případě jakýchkoliv problémů s mojí rodinou a zejména se syny se budu ráda a s přesvědčením pomoci na pana Juraje obracet. Moc děkuji. Jana

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Anička - Streda, 26. september 2018

Dobrý večer. Touto cestou by som sa chcela poďakovať za všetko čo pre mňa urobil pán Juraj Schmida. Liečil ma a odporučil mi aj literatúru,ktorá ma uviedla na správnu cestu a na správne myslenie.Moje problémy začali už pred jeden a pol rokom,boli zlepšené cítila som sa dobre. Pred dvoma mesiacmi začalo znova. Klasická medicína mi nevie zatiaľ pomôcť.Mala som problémy s trávením s vyprázdňovaním bolelo ma veľmi brucho. Mala som zápal obličky, močového mechúra,zápal pečene. Pán Juraj Schmida mi pomohol,ďakujem za energiu ,ktorú mi dával. Cítim sa ďakovať Bohu lepšie.Môžem ho vrele odporučiť ľuďom, ktorí majú zdravotné problémy. Každý človek to musí sám chcieť a musí tomu veriť. Ešte raz Vám pán Juraj Schmida ďakujem veľmi pekne a prajem všetko najlepšie veľa zdravia šťastia.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Miriam - Utorok, 25. september 2018

Touto cestou by som chcela poďakovať a vyjadriť svoju úctu pánu Jurajovi za všetko čo v čase približne asi 4 mesiace pre mňa a moje zdravie urobil. Kontaktovala som ho nakoľko moje zdravotné problémy sú už dlhotrvajúce a klasická medicína mi nevie zatiaľ úspešne pomôcť a dať odpovede na moje bolesti...Pán Juraj ma o pár dní kontaktoval mailom a aj telefonicky, oboznámil ma s postupom a priebehom liečenia. Veľmi mi pomohla jeho literatúra, ktorá je určite nesmiernou pomocou a prípravou pred samotným procesom liečenia. Aj niekoľko osobných telefonátov pred prenosmi energie mi pomohli pripraviť svoju myseľ a určite aj telo na proces liečenia. Prenosy energie som vnímala veľmi intenzívne, hlavne asi ten tretí...nastalo aj zhoršenie môjho stavu a to čo bolelo, bolelo ešte viac...ale tak prebieha proces liečenia,určite má pán Juraj schopnosti od Boha a pomáha svojou energie a na ceste za vyliečením a zlepšením zdravia každého, kto ho o to poprosí!!! Momentálne asi po mesiaci po prenose energie sa cítim zatiaľ trošku lepšie, určite ale stále pokračujem v liečení svojej "duše" a uvedomovaní si svojich chýb a hľadaní samej seba! Prajem všetkým veľa síl a viery v šťastnú budúcnosť.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana - Sobota, 22. september 2018

Chtěla bych z celého srdce poděkovat panu Jurajovi, za léčbu mých zdravotních problémů. Asi před osmi lety, začaly mé problémy se žaludkem. Objevovala se pálivá, nebo lechtivá bolest, která přecházela do zad i do kyčle. Žaludek téměř nepracoval a dopoledne jsem nevycházela ven Po různých neúspěšných vyšetřeních klasickou medicínou. Protože na náhody nevěřím bylo božím řízením, že jsem zkontaktovala pana Juraje. Zpočátku léčil problémy s tím spojené. Žaludek se zlepšoval. Po několika přenosech,loni před vánoci už se zdálo že dojde k vyléčení,jenže ta bolest se neztratila i když byla menší. Znovu jsem zkontaktovala pana Juraje, který udělal novou diagnozu.Po dalších přenosech a četbě duchovní literatury se stav žaludku zlepšil a už schází málo k úplnému uzdraveni Po všech zkušenostech s léčbou, bych chtěla pana Juraje doporučit všem kdo váhají ho oslovit s jakýmkoliv zdravotním problémem Bůh Vám žehnej pane Juraj!

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana - Sobota, 22. september 2018

Chtěla bych z celého srdce poděkovat panu Jurajovi, za léčbu mých zdravotních problémů. Asi před osmi lety, začaly mé problémy se žaludkem. Objevovala se pálivá, nebo lechtivá bolest, která přecházela do zad i do kyčle. Žaludek téměř nepracoval a dopoledne jsem nevycházela ven Po různých neúspěšných vyšetřeních klasickou medicínou. Protože na náhody nevěřím bylo božím řízením, že jsem zkontaktovala pana Juraje. Zpočátku léčil problémy s tím spojené. Žaludek se zlepšoval. Po několika přenosech,loni před vánoci už se zdálo že dojde k vyléčení,jenže ta bolest se neztratila i když byla menší. Znovu jsem zkontaktovala pana Juraje, který udělal novou diagnozu.Po dalších přenosech a četbě duchovní literatury se stav žaludku zlepšil a už schází málo k úplnému uzdraveni Po všech zkušenostech s léčbou, bych chtěla pana Juraje doporučit všem kdo váhají ho oslovit s jakýmkoliv zdravotním problémem Bůh Vám žehnej pane Juraj!

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Alexander - Utorok, 11. september 2018

Dobrý deň chcel by som sa poďakovať pánovi Jurajovi za vyliecenie viacerych mojich zdravotných problémov ,trápili má tieto problémy Pečeň -čiastočne stukovatele dolné 2 laloky
Žlčník - trocha piesku
Žalúdok , tenké črevo , hrubé črevo ( zlé trávenie )
Priedušky , hrdlo , prenosové dutiny -hlieny
Zrak - do blízka
- do diaľky
Oblička práva ( zápal , svaly kosti )
Močový mechúr - chronicky zápal
Veľké kĺby ruky nohy - artróza
Svaly - reuma
Prostata - citlivá
Hlava - migréna
Úzkosť , panika, stres, strach , depresia
Nehody , úrazy - licna kosť ( zafuknutie v aute ) komunikácia bola rýchla po čase prebehli prenosy energie po ktorých som začal pociťovať ako sa postupne zotavuje moje telo myseľ verím že sa celkovo uzdravim a po čase zmiznú všetky moje problémy ,pán Juraj vás nasmeruje na správnu cestu avšak človek musí začať od seba . Ďakujem veľmi pekne vrelo odporúčam .

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana L - Sobota, 8. september 2018

Chcela by som sa p. Jurajovi velmi podakovat za jeho snahu pomoct mi pri vylieceni viacerych zdr.problwmov.Nie som obycajny pacient.Trpim plucnou chorobou,pecen,zlcnik,creva,zaludok,pohybove ustrojenstvo,kozne problemy a co je najvaznejsie pre mna su vyse 20 rocne psych.problemy na,ktore beriem vela liekov.Vdaka TERAPII,P.JURAJA ,ktoru som sa snazila dodrziavat,vitaminy,štavy,usilovne som citala jeho literaturu,naozaj v ,ktorej je vela pravdy,lebo ked sa kazdy z nas pozrie do svojho vnutra,uvidi,ze je co napravat,slova p.Juraja ma tak chytili za srdce,lebo ked chce kazdy z nas nieco urobit pre svoje zdravie,musi zacat od seba,v jeho literature je vela mylienok,ktore mozu cloveku zdravotne pomôct,ale samozrejme ČLOVEK MUSI AJ SAM CHCIET,ja so mala aj 3 prenosy a teraz po 2 a po mesiacoch sa mi velmi zlepsilo(brala som 7 rôznych liekov denne,dnes mam len vecer 1tbl.a 2 × denne 10 kvapiek.Este raz z celeho srdca p.Jurajovi dakujem,ze sa ma ujal ako pacienta,človeka,v jeho liecbe je cosi vynimocne,nadalej budem dodržiavat jeho rady,zelam mu vela spokojnych pacientov a vsetko dobre,s pozdravom Jana L.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Alexander - Utorok, 4. september 2018

Dobrý večer chcel b som sa poďakovať pánovi Jurajovi za liečbu mojich problémov , zavolal som mu lebo má trápilo dosť zdravotných problémov komunikácia bola rýchla po čase prebehli prenosy energie po ktorých som začal pociťovať ako sa postupne zotavuje moje telo myseľ , trápili má problémy ako strach nervozita problémy s imunitou tráviace ťažkosti problem s klbami, depresia , problémy s obličkami , teraz je môj stav oveľa lepší a verím že čítaním duchovných príčin a poďakovaním archanjelom časom bude všetko v poriadku , pán Juraj Vám ukáže čo človek robí zle a nasmeruje ho na správnu cestu . Ďakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Patricia Demianová - Piatok, 31. august 2018

Dobrý deň všetkým. Dúfam, že moja recenzia pomôže aj ostatným. Keď človek ozaj potrebuje pomoc, príde. U mňa to začalo bulímiou a potom konaním, myšlienkami a postojmi som si do života privodila viacej chorob ako štítna žľaza, únava, psychozy, panika, úzkosť, depresie, hlieny, hrdlo, priedušky, žalúdok, tenké črevo, hrubé črevo, stukovatena pečeň, žlčník, koleno, zrak, strach, nespavosť, nadmerná chuť do jedla - bulímia, zle trávenie, hrabanie sa v minulosti, ľavá oblička a žlčník. Veľmi mi pomohla literatúra od pána Juraja Schmidu. Spravil mi harmonizačnú diagnózu. Pomohlo mi to. Potom po cca 2 mesiacoch prebehli 3 prenosy. Cítila som energiu ako sa liečim a očisťujem a dávam sa do poriadku a moje telo aj energia rastie. Prajem všetkým ľuďom nech sa ich choroby vyliečia a nech pochopia že život je požehnanie. Určite Vám pán Schmida pomôže treba sa na neho zo všetkým obrátiť a veriť mu. Ešte chcem veľmi pekne poďakovať pánovi Schmidovi nech sa mu v živote len darí :) S úctou Patrícia

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Marcel T. - Piatok, 10. august 2018

Rad by som sa chcel podeliť o moju skúsenosť s pánom Jurajom. Mal som problémy psichickeho hľadiska. Trápili ma uzkostne staví depresie malo sebadôvery. Obrátil som sa na pána Schmidu ktorý má kontaktoval. Urobil mi harmonizacnu diagnostiku potom mi poslal literatúru a duchovné príčiny chorôb ktoré som si študoval a čítal spolu z afirmaciami po určitom čase prebehli 3 prenosí energie už po druhom prenose som cítil nesmierne uvoľnenie a ľahkosť. Dnes sa cítim skvelo po fyzickej aj psichickej stránke začo vďačím pánovi Jurajovi. A tymto by som sa chcel poďakovať pánovi Jurajovi za liecitelske schopnosti a ze mi ukázal cestu akou mam ísť ešte raz veľké Ďakujem. A odporúčame každému kto ma nejaké zdravotné problémy aby s obrátil na pána Juraja Schmidu je toho človek z dobrým srdcom. Ešte raz veľké Ďakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Tina - Štvrtok, 2. august 2018

Rada by som sa s Vami podelila o moju skusenost s liecenim na dialku s p.Jurajom. Pred pol rokom som sa hladanim na internete nahodou dostala k liecitelovi p. Jurajovi, ktoreho som poprosila o pomoc a oboznamila ho s mojimi zdravotnymi problemami. Mala som pocity nizkeho sebavedomia, strachu, depresie, mala som malo energie, vytvarali sa mi akne na tvari a lamali sa mi nechty. Nebolo mi najlepsie. Pan Juraj nevahal a hned na druhy den ma kontaktoval a poslal mi dolezitu a zaujimavu literaturu na citanie predtym ako budem pripravena na 3 prenosy energii na dialku. Po par mesiacoch prebehli 3 prenosy na dialku, kde som citila brnenie po celom tele, po 2 prenose som sa zobudila spotena a pomalicky som sa citila lepsie a lepsie a samozrejme kazdym dnom som si citala i citam si dodnes duchovne bohatu literaturu od p.Juraja. Dnes sa citim skvele po psychickej i fyzickej stranke, predosle spominane choroby pominuli,za co vdacim p.Jurajovi. Ak Vas trapia akekolvek problemy p.Juraj je clovek s dobrym srdcom a promptne sa Vam bude snazit pomoct rovnako ako pomohol mne, len treba pocuvat jeho liecitelske rady a zalezi len od Vas ako rychlo budete opat zdravy a spokojny. P.Juraj Dakujem Vam velmi pekne a prajem Vam vsetko len to najlepsie, nech ste i Vy hlavne zdravy, spokojny a stastny. Dakujem. Dakujem. Dakujem.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Václav Navrátil - Streda, 30. máj 2018

Již více jak deset let trpím širokokomplexovou srdeční tachykardií a oslabenou funkcí pravé komory. Časem se k této nemoci přidaly problémy s játry, žlučníkem, močovým měchýřem a tříselnou kýlou. Stále častěji se mi špatně dýchalo, bušilo mi srdce, zvracel jsem. Následkem toho jsem několikrát skončil v nemocnici. Závěr lékařů byl, že mé problémy jsou důsledkem onemocnění srdce. Oznámili mi, že jsem pacient vhodný k implantaci kardiodefibrilátoru. Toto jsem odmítl, podepsal jsem reverz a začal hledat jiné řešení. Zaměřil jsem se na alternativní způsoby léčby, protože to je cesta, která mě vždy zajímala a přitahovala. Při svém hledání jsem, jakoby náhodou narazil na pana Juraje Schmidu. Ještě ten den, kdy jsem získal kontakt jsem panu Jurajovi zavolal. Následně se vše rozeběhlo. Pan Juraj mi udělal diagnostiku mých nemocí a poté harmonizační diagnostiku týkající se uzdravení. Pan Juraj mi také poslal literaturu-duchovní příčiny nemocí včetně doporučení, jak se chovat-jak se uzdravit a afirmací k uzdravení. Doporučil mi také knihu Síla přítomného okamžiku od Eckharta Tolleho. Ta mě velice zaujala a všem ji vřele doporučuji. Po zhruba třech týdnech, kdy jsem se zabýval četbou duchovních příčin a jejich pochopením, jsme se s panem Jurajem dohodli na třech přenosech léčebné energie. Velice jsem se těšil. Po prvním působení jsem druhý de cítil úžasné uvolnění a lehkost, další den byl můj stav horší. Pan Juraj mi uvedl, že to je normální průběh a že se to spraví. Po druhém přenosu mi bylo mnohem lépe a vnitřní klid, radost a lehkost mi vydržely. Po třetím závěrečném působení mi bylo skvěle, mé problémy zmizely. Vše mi potvrdil i pan Juraj. Touto cestou bych mu chtěl moc poděkovat za jeho vstřícný přístup. Závěrem bych chtěl pana Juraje doporučit všem, kteří se ocitli v podobné situaci jako já a klasická medicína jim nepomohla, nebo je zklamala.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Tina - Piatok, 27. apríl 2018

Rada by som sa s Vami podelila o moju skusenost s liecenim na dialku s p.Jurajom. Pred pol rokom som sa hladanim na internete nahodou dostala k liecitelovi p. Jurajovi, ktoreho som poprosila o pomoc a oboznamila ho s mojimi zdravotnymi problemami. Mala som pocity nizkeho sebavedomia, strachu, depresie, mala som malo energie, vytvarali sa mi akne na tvari a lamali sa mi nechty. Nebolo mi najlepsie. Pan Juraj nevahal a hned na druhy den ma kontaktoval a poslal mi dolezitu a zaujimavu literaturu na citanie predtym ako budem pripravena na 3 prenosy energii na dialku. Po par mesiacoch prebehli 3 prenosy na dialku, kde som citila brnenie po celom tele, po 2 prenose som sa zobudila spotena a pomalicky som sa citila lepsie a lepsie a samozrejme kazdym dnom som si citala i citam si dodnes duchovne bohatu literaturu od p.Juraja. Dnes sa citim skvele po psychickej i fyzickej stranke, predosle spominane choroby pominuli,za co vdacim p.Jurajovi. Ak Vas trapia akekolvek problemy p.Juraj je clovek s dobrym srdcom a promptne sa Vam bude snazit pomoct rovnako ako pomohol mne, len treba pocuvat jeho liecitelske rady a zalezi len od Vas ako rychlo budete opat zdravy a spokojny. P.Juraj Dakujem Vam velmi pekne a prajem Vam vsetko len to najlepsie, nech ste i Vy hlavne zdravy, spokojny a stastny. Dakujem. Dakujem. Dakujem.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Gabriela F. - Nedeľa, 18. február 2018

Dobrý deň Veľmi pekne sa chcem poďakovať p.Liečiteľovi Schmidovi za jeho úžasné liečiteľské schopnosti a jeho ľudskosť.Našla som si jeho stránku na internete,zavolala som mu a spravil mi diagnostiku na diaľku.Poslal mi literatúru: Duchovné príčiny chorôb ktoré som si každý deň čítala a poradil mi že mám piť nápoj z ovocia ktorý posilní imunitu a lieči orgány.pri čítani jeho literatúry som citila ako deň za dňom som bola plná energie a otvorila sa mi myseľ,zmenila som myslenie na pozitívne pretože som verila sama sebe a p.Schmidovi,že sa uzdravim.Brala som lieky AD na úzkosť,panickú poruchu, a depresiu.Bola som stale negativne naladená,nedôverovala som sebe a svojmu okoliu,hrabala som sa stale v minulosti,nevedela som odpustiť sama sebe aj druhým. AD lieky som vysadila ked som si čitala Duchovné príčiny chorôb.Po štyroch týždňoch sme začali s prenosmi.Po prvom prenose som citila ako do mňa prudi teplo a zvláštna energi,bolela ma hlava ale prijala som to tak že sa liečim a takto to ma byť..Po druhom prenose som cítila takisto teplo a prudiacu energiu ktorá ide do môjho tela od nôh.Po druhom prenose citila som sa unavená a začali bolesti chrbtice ale znova bol to proces liečenia a nová cesta k uzdraveniu.Po treťom prenosesa cítim úžasne plná energie a radosti zo života.Stále na sebe ešte pracujem a hlavne každy deň si čítam Duchovné príčiny chorôb a večer ked sa mi niečo negativne prihodí robim si duchovnú očistu.Vrelo odporúčam zveriť sa do rúk p.Schmidovi ak niekto má zdravotné problémy tak určite je na dobrej ceste k uzdraveniu.Veľké ĎAKUJEM p.Schmida.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Miriam - Piatok, 9. február 2018

Dobrý deň, chcela by som sa velmi pekne poďakovat liečitelovi pánovi Jurajovi Schmidovi za pomoc.Po dvoch rokoch trápenia, bolestiach žalúdka, problémoch s trávením, žlčníkom som náhodou, alebo aj nie náhodou :-) objavila kontakt na pána Juraja. Dá sa povedat, že už som bola zo seba zúfalá, moje zdravotné tažkosti mi znepríjemnovali každodenný život.Pán Juraj sa ma ujal, diagnostikoval mi aj iné zdravotné problémy a poslal mi harmonizačno diagnostickú analýzu, na základe ktorej som sa mala zamysliet nad svojim životom a pravdepodobnými príčinami mojich tažkostí. Už samotné uvedomenie týchto príčin a následná lútost nad nesprávnymi rozhodnutiami, spolu s pozitívnymi afirmáciami mali na mňa pozitívny vplyv. Treba však povedat, že to nikdy nie je ľahké, uvedomit si, že vlastne z velkej časti si svoje zdravotné tažkosti spôsobujeme sami a choroba a tažkosti sú asi také napravujúce sily, ktoré sa snažia aby si človek uvedomil čo robí zle a aby si očistil svoju dušu, pokial to ide. Aby si uvedomil, že nezvládnutými emociami, povýšenostou, odsudzovaním škodíme nielen sebe, ale i iným ludom. Po nejakom čase, ked som mala pocit že som pripravená, ma pán Juraj zaradil do prenosov a liečenia, ktoré som absolvovala na dialku. Už po prvých dvoch prenosoch som sa cítila ovela lepšie, konečne som mohla aj jest bez strachu z bolestí, hoci som cítila zvláštnu únavu po prenosoch. Po tretom prenose som už únavu necítila a moj zdravotný stav sa zlepšil. Momentálne sa cítim velmi dobre, mám aj viac energie, dokonca som začala znovu cvičit, čo mi velmi chýbalo, možem sa venovat svojej rodine a práci bez obmedzenia a celkove mám lepší pocit zo svojho života, lebo som konečne pochopila čo robím nesprávne. Som za to velmi vdačná pánovi Jurajovi, že mi otvoril oči, som vdačná za liečenie jemu a archanjelom za pomoc, odporúčam pána Juraja i ostatným, ktorí potrebujú pomoc, aby sa na neho obrátili. A dakujem prozretelnosti, p. Bohu že ma naviedol na túto cestu, kde som stretla pána Juraja a dostala som šancu uzdravit nielen svoje telo, ale hlavne dušu. ďakujem :-)

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Anička - Streda, 6. december 2017

Dobrý deň Chcem sa touto cestou poďakovať pánovi Jurajovi Schmidovi že mi pomohol pri mojom uzdravení. Mala som veľké problémy mala som zápal vo viacerých orgánoch. Mala som nepriechodné črevá, zápal pankreas,obličky,pečene,žalúdka. Kontaktovala som pána liečiteľa a hneď sa ma ujal. Liečil ma na diaľku postupne.Teraz sa cítim dobre.Chcem sa poďakovať aj za literatúru , ktorú mi poslal. Je náučná otvorila mi oči ako sa mám pozerať na život ako mám odpúšťať ľuďom a ako dosiahnuť pocit radosti a šťastia.Pána liečiteľa odporúčam každému. Posielam pekný Pozdrav

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Anka - Streda, 25. október 2017

Dobrý deň. Rada by som Vám najprv opísala moje pocity a dôvody, prečo som kontaktovala p.Juraja. Asi pred rokom mi prišlo v práci zle, volali mi sanitku a potom po vyšetreniach mi zistili tetaniu. S tým prišli psychické problémy a moja domýšľavosť nemala hranice. Prepadala ma panika, strach, depresie a úzkosť. Každý deň bol pre mňa boj. Bojovala som sama so sebou a potom už prichádzali úzkostné záchvaty. Keď som už siahala po tabletkách na ukludnenie som si povedala dosť. Musela som so sebou niečo robiť. Mala som ísť na dovolenku a nevedela som ako zvládnem prvý let, ako ja pri mojich stavoch zvládnem ďalekú, cudziu krajinu, ako zvládnem 8 dní mimo domova. Tak som hľadala rýchle riešenie deň pred dovolenkou. Našla som na internete pána Juraja a ozvala sa mu. Hneď v ten deň sa mi ozval, opísala som mu moju situáciu a začali sme riešiť. Poslala som peniažky a spravil mi harmonizačnu diagnostickú analýzu. Hneď mi poslal literatúru a ja som začala čítať. Cítila som sa lepšie, ale stále mi prichádzalo zle. Najhlavnejšie, čo Vám môžem potvrdiť, je že všetko si vyžaduje strašne veľkú trpezlivosť. Ak budete pripravení, na rad prídu prenosy. Po 2 prenose na druhý deň som sa cítila ako nový človek a teraz po 3 prenose mi je výborne. Žiadna úzkosť ani strach. Veľmi pekne ďakujem p.Jurajovi ale hlavne archanjelom. Odporúčam

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Martina - Štvrtok, 12. október 2017

Dobry den, chcem sa touto cestou velmi podakovat panovi Jurajovi, ktory mi pomohol vyliecit moje psychicke problemy. Pana Juraja som kontaktovala pred 6 mesiacmi a zdoverila sa mu s mojimi psychickymi problemami, ktore mam uz dlhe roky. liecila som sa najskor u psychiatra a brala rozne druhy antidepresiv ale nic nezaberalo. bola som uz zufala pretoze moje zdravotne problemy mi dost zneprijemnovali moj zivot a vedela som ze takto to dalej nejde. tak som sa rohodla vyskusat takuto formu liecby, ktora zabrala, co som nesmierne stastna a vdacna. Pana Juraja som kontaktovala a ten mi povedal aj o inych mojich zdravotnych problemoch o ktorych som ani netusila. Potom mi pan Juraj poslal literaturu ktoru som si citala a duchovne priciny chorob v ktorych som si nasla moje problemy. tie som si nasledne citala kazdy den. tam som pochopila ze za vsetky choroby je vlastne zodpovedne spravanie cloveka, sposob akym zije, ako reaguje na rozne situacie... Uvedomila som si ze tak ako som zila pred tym bolo nespravne.Literatura ktoru som citala je velmi naucna, a dala mi vela do zivota. naucila som sa odpustat ludom a tesit sa zo zivota, z kazdeho okamihu. nie je to len o liekoch, ale hlavne o tom ako fungujeme v zivote. citila som sa uz ovela lepsie a potom zacali prenosy , ktore mi pan Juraj poslal a po tych uz to bolo vsetko na spravnej miere. Zijem kvalitny zivot, som stastna mam radost z ludi a tesim sa z kazdeho dna. Chcem sa este raz podakovat panovi Jurajovi za uzdravenie a za to ze mi ukazal ako spravne fungovat, milovat, zit. Odporucam kazdemu kto ma nejake zdravotne problemy, aby sa obratil s prosbou na pana Juraja. Vsetko sa da len treba chciet a s pomocou pana Juraja sa to da vsetko zvladnut. Takze velke dakujem patri panovi Jurajovi.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Zdenka P. - Nedeľa, 27. august 2017

Dobrý den tymto sposobom sa chcem podakovat panovi Jurajovi schmidovi že mi pomohol prekonat moje zdravotne problemy.Nevedela som sa vyspat stale som sa v noci budila.Trapila ma uźkost strach a vycitky.Zavolala som mu hned mi povedal kde je problem.stitna žlaza ,žlcnikove tažkosti chrbtica krčna...Dokaže liečit na dialku dohodli sme sa.Chcem sa podakovat za literaturu ktora mi otvorila oči a teraz lepšie rozumiem čo som robila zle.Som kludna a ovela lepšie spim.Som velmi rada že som našla človeka ktory mi pomohol.Mam z neho dobry pocit odporučam.zdenka piestany

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Iveta - Pondelok, 31. júl 2017

Na pána Juraja som sa obrátila najmä kvôli psychickej a fyzickej únave, bolestiam krčnej chrbtice a hlavy. Napísala som mu mail a ešte v ten deň mi zatelefonoval a vysvetlil ako prebieha liečba. A dozvedela som sa aj o zdravotných problémoch o ktorých som ani netušila. Tak som začala študovať materiály, myšlienkové príčiny chorôb a iné, ktoré mi poslal. Bola som prekvapená ako nám nesprávne myšlienky a postoje vlastne škodia. Po nejakom čase sme začali s prenosom energie. Každý prenos som intenzívne cítila, aj keď vždy iným spôsobom. Po prvom prenose sa dostavili intenzívne bolesti hlavy a pravej nohy, ale pán Juraj ma uistil, že je to dobre, že sa to lieči. S odstupom času po prenosoch sa cítim psychicky oveľa lepšie, bolesti ustúpili a zistila som, že po dlhom čase si ráno pamätám sny. Týmto sa chcem veľmi poďakovať pánovi Jurajovi za úžasný ľudský prístup, pomoc pri liečení zdravotných problémov a pri nasmerovaní na správnu cestu poznania, lásky a sebapoznania. Určite odporúčam obrátiť sa na pána Juraja pri zdravotných problémoch.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Boris - Streda, 19. júl 2017

Dobrý deň , chcem sa poďakovať pánovi Jurajovi a Archanjelom , ktorý mi pomohli s mojimi zdravotnými problémami. Keď mi pán Juraj pomohol po prvýkrát z dosť vážnym zdravotný problémom a k tomu ešte na diaľku , pričom za pár mesiacov som bol uzdravený , tak potom sme začali riešiť aj moje ďalšie zdravotné problémy , ktoré sa mi medzičasom nakopili viac než dosť. Liečili sme trávenie , artrózu kolenných kĺbov a artrózu pravého bedrového kĺbu , poškodený aj boľavý ľavý bedrový kĺb a ľavý ramenný kĺb ,vysoký krvný tlak , oslabenú imunitu ,zápach z úst , studené nohy - prekrvenie , impotenciu , škuľavosť oka , hemoroidy , vypadávanie vlasov , bradavicu , bolesti dvoch zubov , zubné kamene . Žlčník - tvarová anomália , zdeformovaný žlčník mi spôsoboval bolesti skoro každý deň , niekedy dosť silné bolesti . Po 9 mesiacoch bolesti skoro úplne vymizli . Poškodená bedrová chrbtica - dosť silné bolesti už trvali 2 roky a každý deň - bolesti po liečbe po 2 až 3 mesiacoch výrazne ustúpili , veľmi sa mi uľavilo . Paradentóza - zuby sa mi kývali čím ďalej ,tým viac . Bola to vážna vec . Po prenose energie kývanie zubov sa začalo vytrácať . Na všetky tieto zdravotné problémy liečba zabrala . Afirmácie si stále čítam . Veľmi ma zaujali duchovné príčiny chorôb , ktoré mi p. Juraj poslal cez email . Človek keď pozná príčiny svojich chorôb , je potom v obraze . Nehľadá príčiny inde , nenamýšľa si . Pán Juraj je solídny človek . Posielam srdečný pozdrav .

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Petr Vychron - Pondelok, 12. jún 2017

Následující řádky adresuji všem, kteří při pátrání po svém zdraví neuspěli v rámci standartní zdravotní péče. Zhruba před 4 lety u mně začaly významné problémy se spánkem a byla mně diagnostikována spánková apnoe - zástavy dechu ve spánku ve středním až těžkém rozsahu. Příznačné pro tyto stavy byla náhlá probuzení v důsledku omezení kyslíku v plících spojených se srdečními tachykardiemi. Léčbu přetlakem (v masce) jsem při nejlepší vůli nebyl schopen tolerovat a tak jsem zvolil operativní zákrok v podobě implantátu do kořene jazyka. Později se ukázalo, že mé očekávání se bohužel nenaplnilo. Tyto stavy začaly být tak depresivní, že jsem začal mít obavy z blížících se večerů a nastávajících nocí. K tomuto se ještě přiradily problémy s dýcháním, zažíváním, únavou a vyčerpáním. V tomto beznadějném rozpoložení mě moje intuice vedená nepochybně andělskými silami nasměrovaly na osobnost pana ing.Juraje Schmidy. Následovala léčba a po 4 měsících mohu s potěšením konstatovat, že s výjimkou dosud přetrvávající bronchitidy (u níž však došlo ke snížení jejího rozsahu), zmizely příznaky spánkové apnoe a odezněly i ostatní zdravotní problémy. Panu Jurajoví vděčím především za vyléčení, ale i za pochopení jak všechno spolu okolo zdraví a nemocí funguje a souvisí. Je to vynikající škola, která se u nás dosud nedostala do školních osnov. Vřele doporučuji se na pana Juraje obrátit zejména těm, kteří si neví rady a pochopí, že klasická lékařská péče jim nemůže (tím neříkám, že nechce), ale ze své podstaty prostě není schopna pomoci.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Ludmila - Sobota, 10. jún 2017

Dobry den chtela bych se touto cestou podelit o zkušenosti s lečbou pana Juraje pred 5 mesici jsem se na pana Juraje obratila s prosbou o pomoc pri mych zdravotnich potižich kterych nebylo malo trpela jsem častymi depresemi a panickou atakou ktere me velmi sužovali a taky bolesti kloubu pri revmatoidni artritide a cukrovka kdy jsem mela vysoke hodnoty cukru v krvi pan Juraj se me ujal a byl laskavy vše me radne vysvetlil a když jsem byla pripravena nastaly 3 prenosy energii na dalku byl to nevšedni zažitek pocitovala jsem chlad pak zase teplo pri druhem prenosu jsem tvrde usnula a treti prenos byl jižv klidu citila jsem se druhy den dost unavena neco se se mnou delo ale postupem času se zdravotni problemy začali vytracet dnes jsem bez depresi a atak cukr je v norme a bolesti kloubu se zmirnily ale i ty by meli časem ustoupit stale prečitam afirmace ktere me pan Juraj zaslal touto cestou bych mu chtela ješte jednou moc podekovat a všem nemocnym kteri nemaji odvahu se obratit na tohoto lečitele at tak učini aby si zlepšili kvalitu sveho života .s pozdravem Ludmila

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Mária - Sobota, 10. jún 2017

Dobrý deň pan Juraj. Takto pred rokom, som sa cítila veľmi zle, myslela som si, že už je môj koniec a dávala som si do poriadku svoje súkromné vecí... Zúfalá, som začala hľadať na internete a upútala ma stránka p. Juraja. To bola moja nová nádej, aby som neodišla hned po 60-siatke. Mala som z toho dobrý pocít,verím na všetky tie vecí, ktoré p. Juraj hovorí..., že liečí pomocozu vesmírnej energie... Spomeniem niekoľko Dg, s ktorým mi p. Juraj naozaj pomohol. Som po operácii 3-jitého bypassu, znížená činnosť štítnej žľazy, osteoporozu, vysoký krvný tlak, neutíchajúce bolestí chrbtice, zoslabený zrak, celé noci som prebdela, nemohla som zaspať. Mala som spánkový deficit. A popri mojej hlavnej Dg parkinsonová choroba som bola veľmi zničená a z liekov poškodenú pečeň a obličky.Teraz, po necelom roku som úplne nová žena. Dokonca som sa rozhodla pre cestu 8 hodín v lietadle, na čo som pred rokom ani len nepomyslela...Som veľmi šťastná, podarilo sa mu vyliečiť moje choroby,/alebo aspoň zastaviť ktoré ma už nesúžujú, ale stále ešte pracujeme na parkinsonovej chorobe, ktorá sa mi zázračne zlepšila. Hovorí sa, že je to nevyliečiteľná choroba. Ja verím, že sa vyliečim aj z nej, možno nie celkom/ak je to vôľa božia/, alebo aspoň zmierniť jej príznaky.Verím , že človek sa môže vyzdravieť, ked zmení svoje myslenie, len som potrebovala niekoho, kto mi s tým pomôže. Už dlhšie predtým som sa venovala podobným veciam ako p. Juraj. Takže ked som si prečítala skriptá, ktoré mi poslal, nebolo to pre mňa nič nové. Už dlhšiu dobu žijem podľa týchto tzv. "zákonov vesmiru", aj duchovné príčiny chorôb nám veľa napovedia.Ani si niekedy neuvedomujeme, akým škodlivým spôsobom rozmýšľame... A hlavne veriť, naozaj v hlbke duše a tiež precítiť to svojím telom. Veľa záleží aj od nás, ako sa k tomu postavíme.Ked nebudeme ochotní zmeniť myslenie, myslím, že nám nikto nepomôže. Ale ja verím v dobré vecí, ved si to zaslúžim.Prostredníctvom p.Juraja sa môj zdravotný stav zmenil natoľko, že som zvládla dalekú cestu "za more" aj celý pobyt bez problémov. Dakujem Vám z úprimného srdca p. Juraj za pomoc.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Friederike, Nemecko - Piatok, 9. jún 2017

Dobry den, poprosila jsem pana Schmida aby mne pomohl, mela jsem problemy se zady a mela jsem uraz nehodu s nohou. Pan Schmida se mne ujal, byl velmi vstricny a pomohl mne moje zdravotni problemy prekonat. mohu jenom vrele doporucit, kdo ma problemy, s duverou se obratit na pana Schmida. Velmi mu dekuji.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana Macková - Streda, 31. máj 2017

Jsem matka tří malých dětí. Jeden z mých synů (7ĺet) měl dlouhodobě potíže s krevním obrazem - neutropenie. Klasická medicína tuto nemoc nedovede vyléčit. Léky jenom potlačí vnější symptomy, samotnou nemoc ne. Lékaři mu chtěli nasadit léky, syn trpěl únavou, nesoustředěností, roztěkaností, byl bledý, trpěl nechutenstvím, hubl a v noci špatně spal a budil se. Dozvěděla jsem se od otce o panu Jurajovi, kterému jsem zavolala a domluvila si způsob řešení zdravotních potíží syna. Na základě doporučených postupů od pana léčitele Juraje jsem postupovala a na základě jeho působení se zdravotní stav mého syna výrazně zlepšil což potvrdily i výsledky laboratorních testů krve, které překvapily i samotnou lékařku z hematologie. Ráda bych tímto panu Jurajovi Schmidovi poděkovala a doporučila ho ostatním. V případě jakýchkoliv problémů s mojí rodinou a zejména se syny se budu ráda a s přesvědčením pomoci na pana Juraje obracet. Moc děkuji. Jana

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Miriam - Pondelok, 22. máj 2017

Dobrý deň chcem sa podeliť o skúsenosť s p.Jurajom.Je ochotný človek pracuje s anjelmi,treba sa zamýšlať nad chybami ktoré v živote robíme a tie nám nám zhoršujú náš zdravotný stav.Treba odpúšťať.Pomohol mi vela a ešte čakám na úlavu bedrových klbov ktoré ma roky trápia dakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Miriam - Sobota, 20. máj 2017

Velmi rada a s vdacnostou k panovi Jurajovi pisem tuto referenciu..
Som dlhorocna sportovkyna a ucitelka telocviku. Uz po dokonceni VS som mala problemy s chrbatom, seknutia, neskor platnicky, ale cvicenim a plavanim sa to dalo korigovat. Koncom minuleho roka sa vsak objavila neprijemna bolest s vystrelovanim do pravej nohy. 4 mesiace nepomahalo nic - konzervativna liecba, kortikoidy pod ct, silne protizapalove lieky bola som zufala...
Raz prislo vnuknutie a oslovila som mailom pana Juraja,hned na druhy den mi zavolal (v nedelu!!) a ja som sa zacala tesit ze to bolestive trapenie pominie. V rozhovore som bola oboznamena s postupom smerujucim k mojmu uzdraveniu. Zaslana literatura sa citala s lahkostou, hltala som ju a uvedomovala, aka je pravdiva..Po harmonizacnej diagnostike ma pan Juraj oboznamil co vsetko bude treba "davat do poriadku" a ja som si pospominala na vsetky prekonane choroby a zdravotne problemy, ktore som v zivote prekonala, sedelo to.. Z dalsej literatury som si vybrala myslienkove priciny mojich diagnostikovanych chorob a cielavedome ich citala, uvedomovala, rozjimala, odpustala.. A mohol nastat prenos energie. Prvy aj druhy som citila mierne zasklby, treti bol miernejsi, ale 20 min pred koncom som mala pocit. ze sa musim rozbehnut, ze mam tolko energie..(v noci o 10,30..) uz povas prenosov sa mi pomalicky menil stav k lepsiemu, teraz som 2 tyzdne po prenosoch, vsetko sa neustale lepsi, chodim so psom na male prechadzky, upratujem a citim sa stastna... Stale citam, obohacujem kniznicu o dalsiu literaturu a tesim sa, ze si v lete zahram tenis a v zime pojdem na lyze, co mi lekari uz neodporucali.. A hlavne mozem robit svoju robotu, ucit telocvik!!! Dakujem, dakujem, dakujem.
P.S. Peniazky za to stoja, davame ich za svoje zdravie. Ak to niekomu pride luto, treba sa zamysliet kto z nas robi v nedelu, v noci a je ludom k dispozicii nonstop... Klobuk dole... Ak by niekto mal pochybnosti o lieceni, kludne mi napiste na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Som vdacna, kto nezazil, nechape...

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Miriama - Štvrtok, 30. marec 2017

Dobrý deň chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s liečením. Keď som oslovila pána Juraja moje problémy pretrvávali dlhšiu dobu - bolesť hlavy, problémy s očami -vysoký očný tlak -drúzy v očiach, trávenie,cysta v hlave, črevá, dýchanie, žalúdok,kríže, srdcová arytmia, cestovná choroba. Na nejaký čas som svoje problémy dokázala potlačiť a bolo to zvládnuteľné no začiatkom februára sa moje problémy opäť ozvali a ja som bola odhodlaná ich konečne dať do poriadku lebo sa zmenili na nezvládnuteľné. Mám 25 rokov a mojim prianím bolo opäť prežívať dni s úsmevom na perách. Preto som začala hľadať na internete a našla som odporúčania na pána Juraja. Napísala som mu e-mail a hneď v ten večer mi zavolal. Oboznámil ma so svojím postupom a zaslal mi literatúru. Začala som postupne čítať a uvedomovať si čo všetko robím zle a ako si vlastne škodím. Literatúra mi prischla k srdcu a vždy keď mi nebolo dobre som vedela, že to jediné ma ukľudní. Potom prišli na rad myšlienkové príčiny chorôb, ktoré čítam dodnes a 3 prenosy energie. Prvý prenos, som cítila dosť intenzívne. Cítila som chlad a miestami teplo no mala som pocit ako keby mojim telom prechádza nejaké svetielko. Druhý som cítila slabšie a opäť chlad, ktorý postupne prechádzal celým telom. Tretí bol pre mňa najintenzívnejší a striedal sa chlad s teplom. Po pár dňoch po prenosoch som cítila, že ma bolia ruky a nohy ako keby som robila nejakú namáhavú prácu. Po dvoch týždňoch po prenosoch mi ostalo dosť zle, tak som volala pánovi Jurajovi či je to v poriadku a povedal mi,že áno,že môžem byť rada,že to tak je lebo orgány sa nejako potrebujú naštartovať a to je to znamenie.Veľa vecí sa mi upravilo dosť rýchlo ako sú trávenie, črevá, žalúdok,dýchanie, kríže. Oči a hlava sú na tom oveľa lepšie ako na začiatku mojej liečby no tam budem musieť ešte popracovať aby sa vytratili moje problémy úplne lebo to boli moje najčastejšie problémy. Rast cysty sa zastavil za čo úprimne ďakujem. Ďakujem pánovi Jurajovi za čas a pomoc na mojej ceste k uzdraveniu.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana - Streda, 22. marec 2017

Dobrý večer, ráda bych poděkovala panu Jurajovi za je pomáhání při léčení mých zdravotních problémů. Léčím se s roztroušenou sklerózou a křečovými žilami. Sice fyzicky na tom nejsem stále moc dobře, ale psychicky se cítím lépe. Stále si pročítám duchovní literaturu, kterou mi pan Juraj zaslal. Děkuji panu Jurajovi za přenosy, jeho rady a čas.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Martina - Sobota, 4. marec 2017

Dobrý deň, chcela by som veľmi pekne poďakovať p. Jurajovi za pomoc a podeliť sa o moju skúsenosť. Moja 13-ročná dcéra mala anorexiu, s ktorou sme bojovali. Nechcela jesť, vzťah k jedlu ju umáral, prevládal u nej negativizmus, mala zlé myšlienky, akési vnútorné hlasy a hrozné výčitky ak niečo zjedla, cítila sa stále tučná, nepotrebná na tomto svete, nič ju netešilo, nemala sa rada. Bola vyšetrovaná na rôznym oddeleniach pre rozvrat vnútorného prostredia: endokrinológia, nefrológia, imunológia, kardiológia, hematológia, psychiater, psycholog. Bola aj 20 dní hospitalizovaná v nemocnici. Stav sa veľmi pomaličky zlepšoval, priberala, musela viac jesť, snažila sa veľmi. Som hrdá na svoju bojovníčku. Vybavili sme jej v škole individuálny študijný plán a liečili postupne telo aj dušu. Dostala psíka, ktorý ju rozptyľoval a istým spôsobom liečil. Zdalo sa, že všetko ide k lepšiemu, no po letných prázdninách prišiel nový školský rok .... a psychický stav dcéry sa rapídne zhoršil. Nevedela som si rady, konzultovala s lekármi, skúšala homeopatiu, aromaterapiu.....bez zlepšenia. Až p. Juraj nám pomohol. Čítali sme s dcérou vnútorné príčiny chorôb, absolvovali 3 prenosy a cca po mesiaci - bolo to presne na Vianoce 2016, sa stav zlepšil. Konečne moja dcéra pocítila hlad, mala chuť na jedlo, neriešila čas kedy niečo zje. Pridávala do svojho jedálnička jedlá, ktoré rok nejedla, začala chodiť na tanečnú, tešila sa zo života, bola veselá, začala chodiť opäť s kamoškami von. Vôbec jej nevadilo, že pribrala, začala športovať. Vnútorné hlasy a negatívne myšlienky zmizli. Teším sa moc a veľmi pekne ďakujem p. Jurajovi. Želám mu všetko dobré.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Martina - Piatok, 3. marec 2017

Ďakujem pánovi Jurajovi za pomoc pri mojom uzdravení, za správne nasmerovanie, aby som sa dostala z depresie. Vďaka tomu som pochopila, že moje šťastie nezáleží od ničoho ani od nikoho, ale odo mňa samej.Preto sa snažím nemyslieť na to čo bolo a čo bude, ale žiť tu a teraz.. Aj keď občas myšlienky ešte ulietavajú, mám to už celkom pod kontrolou. Okrem toho sa mi zlepšujú aj choroby na telesnej úrovni. Vďaka.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana - Štvrtok, 2. marec 2017

Velmi chci poděkovat panu Jurajovi za léčení mého žaludku Šest let jsem se pokoušela o různou léčbu Z lékařského hlediska byly nalezeny afty až po roce různých vyšetření.Pochybuji však o této diagnoze kterou lékař odbyl pitím mátového čaje.Po kontaktu s více léčiteli jsem objevila pana Juraje který poslal duchovní literaturu jako pomoc k uzdravení.Dnes je můj žaludek již téměř v pořádku. Dnes mám další problém. Věřím že s pomocí Boží a s přímluvou archandělů si pan Juraj poradí Moc děkuji Jana

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Zuzana - Sobota, 14. január 2017

Neviem kde začať v prvom rade stým, že chcem veľmi poďakovať pánovi Jurajovi že mi pomohol vyliečiť sa z dosť vážnych psychických problémov od nespavosti až po zlé vtieravé myšlienky s ktorými som si nevedela dať absolútne rady. Žila som v neustálom strachu liečila som sa u pána Juraja celý rok 2016 a ešte stále pokračujem. Cítim sa podstatne lepšie nieje to ešte úplne preč ale je to minimálne o 80 percent lepšie ako to bolo kým som sa obrátila na pána Juraja. V prvom rade by som chcela podrobnejšie napísať ako to všetko prebiehalo až kým som došla až sem keď mi je lepšie. Počas celého roka som neustále na sebe pracovala na svojom vnútri. Musela som odpustiť všetko zlé sebe a tak isto prosiť v duchu o odpustenie ľudí ktorím som nejakým spôsobom ublížila. Ale nie povrchne a za účelom sa uzdraviť to je sebecké a povrchné a vtedy to nemá žiadny efekt. Človek to musí naozaj úprimne oľutovať z úprimného srdca. Celý rok som tvrdo pracovala chcela som sa stať vnútorne lepším človekom, čítala som duchovne príčiny a poučila sa s nich. Každý večer som si podrobne prešla deň a ak som niečo urobila zle som si to odpustila a prosila o odpustenie. A takto fungujem až dodnes ,je to niečo ako táka očista. Pochopila som, že toto liečenie nieje o tom, že pán Juraj urobí zázrak bez toho keď sa človek nechce vnútorne zmeniť a uzdraviť svoje vnútro. Bez toho aby to človek pochopil vo vnútri sam,pán Juraj môže robiť čokoľvek ale liečebný proces bez toho nenastane. Je to presne ako to pán Juraj má napísane, ja som kompas a je na človeku akou cestou pôjde. A myslím že presne takto to bolo aj myslene. Dalo mi to strašne moc práce aby som došla až tam kde som dnes. Ale neľutujem ani jeden deň keď som pracovala na sebe a dodnes to stále robím. Je to krásny pocit vnútorného pokoja a hlavne lásky pretože tá nás všetkých uzdravuje. Držím vám všetkým palce čo sa na túto cestu dajú. S láskou a úctou Zuzana.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Rastislav - Piatok, 6. január 2017

Dobry den,chcem sa srdecne podakovat liecitelovi p.Jurajovi,ze po spolocnej konzultacii a prestudovani zaslanej literatury sa vidia a citia neuveritelne zmeny pozitivne myslenie,emocie,vnutorny pokoj,bolesti sa zmiernili a to sme este,nezacali s prenosmi energie.
Odporucam p.Juraja clovek s velkym srdcom.

Srdecna vdaka p.Bohu a liecitelovi Jurajovi.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Patrik - Utorok, 20. december 2016

Pán liečiteľ Juraj spolu s archanjelmi mi pomohol s vyliečením schizofrenie. Bolo to tak že som bol uzavretý do seba žil som viac v myšlienkach, nekomunikoval som,bál som sa.Pán Juraj my pomohol s liečbou aj s pomocou archanjelov.Cítim sa znovuzrodený, trvalo to zhruba 7 mesiacov kým som sa zmenil a vyliečil.Ešte sa stále liečim. Stojí to zato vyskúšať.Každý kto si myslí alebo si to neprizná,že ma schizofréniu,nech sa zverí pánovi Jurajovi a archanjeli pomôžu ľuďom ktorý to potrebujú.Aj ja som si už myslel že to nevyjde no počúval som rady a po 3 liečbach sa to zmenilo a stále to ide k lepšiemu.Ďakujem ešte raz Jurajovi,archanjelom a Bohu.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Júlia - Štvrtok, 15. december 2016

Dobrý deň, chcela by som poďakovať Pánovi Jurajovi. Pomohol mi mávala som silné bolesti hlavy a problémy s menštruáciou. Najprv som si za pomoci pána Juraja upratala v svojej mysli a v živote a potom prišli prenosi čo bolo až neuveriteľné pociťovala som ako mi od prstou na nohách prechádzala energia po celom tele. Každý večer si upratujem vo svojej mysli a odpúšťam všetko zlé a prosím aj o moje odpustenie všetkého zlého čo som spravila a je mi lepšie. Veľké ďakujem pán Juraj

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Marcela - Pondelok, 12. december 2016

Pekný deň prajem, chcela by som sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s pánom Jurajom. Mala som od mája vážnejšie zdravotné problémy, odpadávala som na každom kroku a nebolo to vôbec príjemné, keď máte pocit, že odchádzate a nemáte žiadnu silu. Dlhší čas som sa liečila na štítnu žľazu a myslela som si, že problém je tam, ale problém bol inde, trpela som anémiou ťažkého stupňa a teda postupne som chradla. Samozrejme sa začalo pátranie lekárov po príčinách, no zistil sa len ťažký chronický zápal žalúdka. Lekári ma posielali na takmer všetky možné a ďalšie nepríjemné vyšetrenia, no mne sa zdravotný stav nezlepšoval ani po doplnení železa. Bola som zúfalá, že moderná medicína mi nedokáže pomôcť. Rozhodla som sa napokon kontaktovať pána liečiteľa Juraja a ten mi veľmi pomohol, znie to ako z rozprávky, ale je to tak, vysvetlil mi postup jeho liečby a čo ma najviac potešilo, povedal, že vyliečenie je možné. Samozrejme, že človek musí chcieť a ja som veľmi chcela. Pracovala som na sebe a pri prenosoch energie som cítila príjemné chvenie na celom tele a prílev životnej sily, neviem ako to urobil ale výsledky som pocítila v priebehu niekoľkých dní. Môžem povedať, že ustúpili bolesti žalúdka, upravuje sa mi činnosť štítnej žľazy, cítim sa plná energie a chuti do života. Musím povedať, že energie v mojom tele sa posunuli správnym smerom. A nie len v zdraví, po treťom prenose, som si konečne "upratala" vzťah, ktorý ma už nenapĺňal, ale to som si uvedomila až teraz :) je to asi aj prácou anjelov, v ktorých som začala skutočne veriť, bez pomoci pána Juraja by som to celé asi nedokázala. Veľmi krásne mu za to ďakujem a som šťastná, že som mohla poznať tak krásneho a výnimočného človeka. Ak máte problém s ktorým si neviete pomôcť, neváhajte kontaktovať pána Juraja.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Renáta - Štvrtok, 1. december 2016

Chcela by som sa velmi pekne podakovat pánovi liečitelovi Jurajovi za jeho pomoc. Mala som dlhodobý zdravotný problém,pred rokmi mi omrzlo ucho a odvtedy som ho mala velmi citlive na nizke a vyssie teploty, v zime napr aj pri 10-14 stupnoch celzia vonku ,som musela nosit pokryvku na hlave, inak by som mala velke bolesti ucha bez čiapky , či kapucne,, neskor som mala ten isty problem uz aj s druhou lavou ušnicou, takze velke bolesti v nizsich teplotach vonku a to aj, ked som potom zo zimy do tepla vosla , bolesti neustali a trvali dalsie dlhe hodiny az po zvysok dňa..ani lekari si to nevedeli vysvetlit, preco taka precitlivelost a nevedeli mi pomoct v tomto, az potom, ako som kontaktovala pána Juraja, a absolvovala jeho liecbu na dialku, mi bolesti prestali, tak som mu velmi vdačná a len lutujem to, ze som ho nepoznala a nekontaktovala uz ovela skôr, takže možem len odporučiť. S pozdravom Renáta

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Tina,Veľká Británia - Pondelok, 14. november 2016

Rada by som sa s Vami podelila o moju skusenost s liecenim na dialku s p.Jurajom.
Pred 2 mesiacmi som sa hladanim na internete nahodou dostala k liecitelovi p. Jurajovi, ktoreho som poprosila o pomoc a oboznamila ho s mojimi zdravotnymi problemami. Mala som pocity nizkeho sebavedomia, strachu, depresie, mala som malo energie, vytvarali sa mi akne na tvari a lamali sa mi nechty. Nebolo mi najlepsie.
Pan Juraj nevahal a hned na druhy den sme sa skontaktovali, poslal mi dolezitu a zaujimavu literaturu na citanie predtym ako budem pripravena na 3 prenosy energii na dialku. Po par tyzdnoch prebehli 3 prenosy na dialku, kde som citila brnenie po celom tele, po 2 prenose som sa zobudila spotena a pomalicky som sa citila lepsie a lepsie a samozrejme kazdym dnom som citala i citam dodnes bohate afirmacie kt. mi pomahaju mysliet a verit pozitivne a doliecit sa.
Ak Vas trapia podobne problemy alebo akelkolvek ine, p.Juraj je clovek s dobrym srdcom a promptne sa Vam bude snazit pomoct rovnako ako pomohol mne, len treba pocuvat jeho liecitelske rady. Zijeme tu a dnes a preto kazdy okamih nasho zivota by mal byt pre nas jedinecny a nezabudnutelny a zasluzime si kazdy byt spokojny a stastny.
P.Juraj Dakujem Vam velmi pekne a prajem Vam vsetko len to najlepsie, nech ste hlavne zdravy, spokojny a stastny.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Dagmar - Piatok, 4. november 2016

Dobrý den, chci panu léčiteli z celého srdce poděkovat za léčení na dálku. Zažila jsem velice těžké životní období. Vše se odrazilo i na mém zdravotním stavu. Byla jsem velmi vyčerpaná, stále unavená, točila se mi hlava, zvonilo mi v uších. Nejdříve bylo potřeba, abych zapracovala i sama na sobě. Pan léčitel mě laskavě vedl krok za krokem. V průběhu léčby se mi opravdu znatelně ulevilo - hlavně se mi mnohem zlepšilo zvonění v uších, nejsem již tak unavená, mám více životní energie a jistoty. Naprosto souhlasím s dalšími klienty a sdílím jejich názory. Panu léčiteli je potřeba velmi poděkovat za jeho práci. Jsem vděčná za jeho pomoc a všem doporučuji.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Naďa - Štvrtok, 3. november 2016

Chcela by som sa poďakovať p. Jurajovi a hlavne odporučiť každému, kto má akýkoľvek zdravotný problém a stratil nádej na akékoľvek vyzdravenie. Mám lekára v rodine, ale bol to práve p. Juraj, ktorý ma zbavil mojich viac ako 2 ročných bolestí, ktoré sa mi už začali prejavovať aj na psychike, lebo som skoro nič nespávala a nevedela čo ma čaká, lebo som si prečítal čo táto diagnóza znamená.
Diagnostikovali mi problémy s malou panvou načo ma celý tento čas aj lekári liečili. P. Juraj mi vysvetlil, že moje bolesti nesúvisia s touto chorobou, ale s tým, že mám otočenú panvu a kratšiu nohu o 2 cm, čo som aj cítila pri chôdzi. Píšem že kratšiu, lebo noha dorástla a panvu mi napravil. Bolesti zmizli, psychika sa upravila a mám energie a hlavne chuť žiť, lebo sa mi podarilo pozitívnejšie pozerať na svet.
Som povďačná Bohu a Archanielom, ktorý ma doviedli k tomuto liečiteľovi. Ďakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Danuše - Piatok, 23. september 2016

Požádala jsem pana Juraje o vyléčení. Trápil mě akutní ischias a bolest kyčle, byla jsem úplně paralyzovaná. Léky ani rehabilitace nezabíraly. Po odpovědi, že vyléčení je možné jsem si nastudovala zaslanou duchovní literaturu, díky které jsem si mnoho věcí ujasnila. Poté následovalo léčení, cítila jsem brnění po těle, které sílilo, bylo to velmi intenzivní. Nyní se cítím mnohem lépe, kyčel nebolí, a tím pádem ruším plánovanou operaci.
Děkuji z celého srdce Stvořiteli a panu Jurajovi, který mi léčení umožnil.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Vlastimil - Utorok, 20. september 2016

CHtěl bych poděkovat panu Jurajovi jak mi pomohl,na dalku jsem z Ostravy a nedělal jsem si velké naděje a už je to přes dva měsíce a nepoužil jsem jediny prašek od bolesti pateře,ještě jednou velmi děkuji Tvarůžka

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Lenka Alima - Pondelok, 12. september 2016

Jsem léčitelka, jako pan Juraj (každý máme své metody). Věnuji se více věcem v esoterice a moje práce mě velmi vyčerpává. Dostalo se ke mně formou karet, abych i já požádala o pomoc, vždyť není ostuda si přiznat, že jsme vyčerpaní.
Pár dní jsem přemýšlela, koho oslovím a jak to vůbec provedu
Náhody neexistují, teď jsem si to vyzkoušela na vlastní "kůži".
Zadala jsem si do vyhledávače slovo léčitelé a první se mi zobrazil pan Juraj.
Už z fotografie jsem cítila, že by mi mohl pomoci a ani jsem si nevyložila karty.
Jednoduše jsem věřila.
Přes formulář jsem pana Juraje požádala o pomoc, sdělení ceny a termínu.
Neodhadnu za jak dlouho, ale asi do hodiny, jsem začala cítit energii. Byla jsem zrovna v kontaktu s kamarádem a on mi napsal, že nic nedělá.
Energie sílila, bylo to úžasné, silné a ohromující.
Zrovna jsem ležela v posteli a terapii formou energie jsem si vychutnávala, jak to jen šlo. Pan Juraj mi energii posílal snad hodinu, nevnímala jsem čas.
Ze začátku jsem pochybovala, jestli je to pan Juraj, nebo Andělé, ale postupně vše tak sílilo, že jsem byla přesvědčená, že mi pan Juraj pomáhá.
Pan Juraj nečekal na finance, neztrácel čas kontaktováním a konal.
Po tom, co pan Juraj dokončil posílání energie mi volal někdo ze slovenského tel.č., už jsem věděla kdo volá.
Andělé věděli, ke komu mě mají poslat.
Pane Juraj, zde jako kolegyně Vám ze srdce v pokoře a lásce, dobru a světle děkuji za Vaši pomoc.
Jsem nabitá energií, klidnější a vyrovnanější, zklidnila se mi hlavně má mysl, ve které proudilo snad milion informací.
Pomáhám spoustě mých klientů a proto zde uvádím recenzi na přístup a poslání pana Juraje.
Pane Juraj, jste anděl. Děkuji Vesmíru, Bohu, Andělům a Archandělům, že mě k Vám poslali.
A ti, kteří Vás zde uráží, by se měli zamyslet sami nad sebou....nikdo nikdy neví, kdy bude potřebovat posla Pána Boha.
S láskou v lásce
Lenka Alima

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana - Sobota, 10. september 2016

Vážení kdo budete tyto řádky číst Měla jsem velké problémy se žaludkem Po všech lékařských vyšetřeních si žaludek nechali až na konec Po roce zněla diagnoza žaludečních aftů s doporučením pití mátového čaje. Lékařka předepsala i prášky které však můj žaludek nesnášel Vyhledala jsem různé léčitele kteří pomáhali ale bylo to jen nepatrné zlepšení Nikomu nepřeji tento stav kdy sotva stojíte na nohou a narušuje to váš nervový systém. Až po pěti letech jsem natrefila na pana Juraje, který si s tím poradil Po dvou měsících cítím že žaludek už je téměř stoprocentní a hlavně cítím klid. Dal mě do pořádku i funkci štítné žlázy. Nebojte se svěřit se svou nemocí tomuto léčiteli a hlavně změňte svoje myšlení Ještě jednou moc díky

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Vlastimil - Sobota, 10. september 2016

CHtěl bych velmi poděkovat panu Jurajovi několik let jsem trpěl bolesti pateře, jedl jsem až šest silných prašku denně a doktoři mi nebyli schopni ani operativně pomoci, až po letéch jsem se dozvěděl o panu Jurajovi a tím bych mu chtěl ještě jednou poděkovat, s uctou Tvarůžka

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Iveta - Piatok, 2. september 2016

Chcem sa touto cestou podeliť o skúsenosť s mojou liečbou u pána Juraja. Obrátila som sa naňho s prosbou o pomoc pri riešení mojich zdravotných problémov- nemohla som sa vôbec najesť, mala som obrovské bolesti v brušnej dutine pri prechode potravy, výrazne som schudla a nevládala som nič robiť. Už pri prvom telefonickom rozhovore som pocítila úľavu. Po prečítaní afirmácií som pochopila podstatu ochorení a zlepšila sa mi nálada. Afirmácie čítam naďalej, upravila som stravu podľa pokynov pána Juraja( bezlepková, bez laktózová, bez mäsa, prevaha zeleniny a ovocia).Po troch prenosoch energie sa cítim oveľa lepšie, naštartoval sa u mňa ozdravný proces.Liečba ešte nejaký ten mesiac asi potrvá, ale verím, že bude úspešná a moje zdravotné problémy sa úplne stratia. Veľmi pekne ďakujem pánu Jurajovi a želám mu len spokojných vyliečených pacientov.Robí záslužnú činnosť v prospech ľudí.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Miriam - Sobota, 16. júl 2016

Dobrý deň, pán liečiteľ Juraj my v roku 2014 pomohol. Touto cestou by som sa mu chcela poďakovať. Trápila ma bolesť ľavého ucha, tachykardia a bolelo ma záhlavie na ľavej strane. Všetko my prešlo, ale nie hneď až po nejakom čase. pán Juraj ma liečil na diaľku po2 až 3 mesiacoch.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana Křesťanová - Streda, 6. júl 2016

Moc děkuji pán Juraj za velké zlepšení stavu mého žaludku,trávicích potíží a zlepšení funkce štítné žlázy. Věřím že i nadále se bude stav zlepšovat až k úplnému vyléčení. Jaště jednou velké díky Jana

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Daniela - Nedeľa, 19. jún 2016

Chcem sa veľmi pekne podakovať pánovi Jurajovi Schmidovi, za jeho liečenie na diaľku, ktorú som podstúpila s vlastnej vôle a to rozhodnutie sa potvrdilo,ako veľmi správne pre moje zdravie. Pri mojich stresových problémoch dostala som sa do depresii, ktorých som sa sama nevedela zbaviť, strach a úzkosť a k tomu ešte klimaktérium tie stavy to bolo pre mňa niečo hrozne. Samozrejme zakrátko sa to odrazilo na mojom fyzickom tele. Bolá som veľmi slabá, unavená, bez energie nevedela som čo sa somnou deje malá som strach. V detstve som sa začala zajakávať, s rodinných problémov a celý život ten strach som prežívala v mojom fyzickom tele, až vdaka pánu Jurajovi moje telo je ako znovuzrodené, ten strach ako keby zomňa opadol. Začala som pracovať na sebe čítala som odporučanú literatúru, duchovné pričiny chorôb a to má posúvalo dopredu. Začala som sa mať viac radá a všetko robiť s láskou. Už po prvej terapii na diaľku som pocitila úľavu. Nasledovali potom ešte dve terapie nedá sa to opísať ten úžasný pocit, ako tá energia vibruje celým telom, bolá som kľudná, uvolnená, plná energie a síl a pretrváva to do dnes. Každý deň si čítam afrimácie, ktoré mi veľmi pomáhajú a verím, že môj zdravotný stav sa bude stále zlepšovať a budem sa opäť tešiť zo života.
Dakujem vám pán Juraj za vašu úžasnú pomoc premňa.
S úctou a láskou Daniela
Dakujem, Dakujem, Dakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Tatiana - Piatok, 27. máj 2016

Dobrý deň, touto cestou ďakujem pánovi Jurajovi za jeho odovzdanú energiu. Venujem sa samopoznávaniu, poznávaniu vesmíru, svojho vyššieho ja dlhšie a intuitívne som oslovila pána Juraja. Nezvládla som jedno obdobie koncom minulého roka čo sa odzrkadlilo na mojom zdraví. Zhoršili sa mi problémy s artrózou a hlavne sa objavili gynekologické problémy, začala som krvácať a trvalo to 5 týždňov. Juraj mi pomohol za čo ďakujem. No oveľa viac ako samotné vyliečenie,na mňa zapôsobila sila liečenia. Uvedomila som si ako to cítim, ako veľkú silu ktorá ma na čas úplne paralyzovala a uvedomovala som si v jednej fáze,že neviem pohnúť vôbec svojím fyzickým telom. Až vo chvíli keď som začala pociťovať uvoľnenie postupne od hlavy smerom ku končatinám, som pochopila že som bola mimo svojho fyzického tela a prebehlo liečenie môjho ducha, ktoré sa potom pomaly vrátilo do svojho tela a pocítila som nesmierne upokojenie a radosť. Bol to silný a krásny zážitok. Po absolvovaní som sa s nadšením skúmala a zisťovala,že prestávam krvácať (teraz je už všetko úplne v poriadku), že mi zmizol môj najväčší fybromiom na prsníku. Pomaly ustupujú aj bolesti kĺbov a chrbtice. No a najdôležitejšie je , že sa postupne harmonizujem a som šťastná, za čo už niekoľký krát pánovi Jurajovi zo srdca ďakujem.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Januš - Štvrtok, 19. máj 2016

Kontaktovala som liecitela Juraja niekedy vo February 2016 so ziadostou o pomoc. Moje hlavne problemi boli panicke zachvaty, rozrusenie, malo energie, syndrom drazdiveho creva, trpnutie noh, bolesti chrbta… Dostala som rychlu odpoved a bola som prekvapena ze prve stadium liecby spociva na mne. To bolo pre mna dost tazke kedze ja som dufala ze vsetko bude urobene pre mna. Trvalo mi to preto asi dva mesiace. Za ten cas najvacsie zmeny ktore nastali boli ze som zacala k sebe citit viac lasky, tym myslim to ako sa o seba staram, pristup k samej sebe. Negativita a focus na minulost boli nahradene viac pokojnejsimi myslienkami alebo pesnickami co som si spevala v hlave. Panika z cestovania tiez pomynula. Ked doslo k prenosu energie bola som prekvapena ze som aj citila ze sa to deje. napr. ‘iskrenie’ v lavej dlani a zacalo ma boliet brucho co som chapala ako nieco sa tam sustreduje. Teraz je jeden tyzden po liecbe a aj ked problem ako napriklad bolesti chrbta, malo energie nepominuli, vsetko je o nieco lepsie alebo aj vyliecene. Bola to velmi pozitivna skusenost a verim ze zdravotne sa to este zlepsi. Velmi pekne Vam dakujem za Vasu liecbu.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Ľubica - Pondelok, 9. máj 2016

Touto cestou sa Vám chcem pán Schmida oficiálne poďakovať za Vaše liečenie na diaľku, ktoré som podstúpila. Liečenie som u Vás absolvovala na základe vlastnej intuície. Toto rozhodnutie sa potvrdilo ako veľmi správne. Zdravotné problémy, ktoré u mňa pretrvávali zhruba od septembra 2015, a to problém s pravou rukou, kde sa mi bolesti tiahli od krčnej chrbtice a prudkú bolesť som pociťovala v ramennom kĺbe. K tomu sa neskôr úplne z ničoho nič pridali bolesti pravej ľadviny, takže som cítila bolesť tiahnúcu sa pravou stranou komplet až do kolien. Po liečbe na diaľku asi do 7 dní vymizli. Keď som Vás prvý krát kontaktovala v decembri, dosť som sa divila, že mám najskôr absolvovať isté samovzdelávanie myšlienkových príčin chorôb. Keďže liečiteľstvu som sa sama venovala, odporúčaná literatúra mi bola blízka. A musím priznať, že ma to istým spôsobom zase posunulo ďalej. Liečenie, ktoré som absolvovala vo februári 2016 bolo pre mňa dosť intenzívny zážitok. Pri samotnej liečbe na diaľku som cítila neskutočne brnenie a telo som mala ako v ohni. Počas všetkých troch liečení som intenzívne pociťovala teplé vlny. Vaše odporúčania sa samozrejme snažím dodržiavať doteraz. Vaše služby určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí potrebujú pomoc pri riešení svojich zdravotných problémov. Ešte raz úprimná vďaka a želám Vám pevné zdravie, lásku a veľa energie pri pomáhaní ľuďom.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Roman C. - Streda, 20. apríl 2016

Chcel by som sa velmi moc zo srdca podakovat tomuto cloveku menom Juraj Schmida za velku pomoc s mojim zdravim ! Bol som od roku 15 asi od aprila chory mal som schyzofreniu , paranoju,rozdvojenu osobnost ,namislanie si a vrazebne sklony a halucinacie priatelka mi na narodeniny v tomto roku2016 nasla pana smidu ktoreho nam odporucila znama s polska ze existuju takito liecitelia vsetko sa pomocou pana smidu a aj vdaka samemu sebe podarilo prekonat toto vsetko Dakujem este raz panovi JURAJOVI SCHMIDOVI ZA JEHO NEUVERITELNE SCHOPNOSTI

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Anna - Nedeľa, 20. marec 2016

Dobry den chcem este dnes dodat k mojej predoslej referencii k panu Jurajovi ze jeho srdce a sila ktorou lieci ludi je neuveritelne krasna a mocna. Od jeho liecby citim chut zit a som stastna. Clovek je v dnesnej dobe zlomeny sklamany ja som mala uz strach z ludi skratka pri urcitych ludi som sa bala dychat. Moja psichyka bolauztak spatna a pan Juraj mi pomohol. Strasne moc mi pomohol aj so zdavim spatne sa mi dychalo bolelo ma v plucach mala som dlhe roky cistu velke zily na rukach. Toto su choroby,ktore som zabudla napisat v predoslej referencii. Chcem dodat ako prajem ludom uspech v liecbe panom Jurajom tak prajem panovi Jurajovi uspech v liecbe a strasne krasny zivot. S uctou Anna.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Anna - Sobota, 19. marec 2016

Dobry den chcem z celeho srdca podakovat panu Jurajovi za jeho zazracnu liecbu, ktorou mi vyliecil pupecny pruh, stres unavu opuchanie oci upadlu tvar spodne viecka hlboke vrasky spadnute ustne kutiky ovyslu pokozku, slabe a neradtuce vlasy ekzem na prste slaby sluch celulitydu tenky zilnaty krk slaby zrak vratil mi energiu ci fyzicku tak dusevnu strach z ludi podrazdenost okolia menejcennost spatny spanek vztah povysenost okolia uspech vratil mi istotu a uz nie som sama. Mala som pocit samoty. A este dodam vyliecil mi poskodene znamienko. Som panu Jurajovi vdacna ctim si ho vazim zelam kazdemu uspech v jeho liecbe. Anna

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Iveta - Pondelok, 29. február 2016

Chcela by som sa tymito par riadkami srdecne podakovat p. Jurajovi, ktory mi pomohol vo vaznych zdravotnych problemoch. Po urcitych strastiplnych rodinnych problemoch som mala depresivne a traumaticke nalady ktorych som sa ani pri mojej najvacsej snahe nevedala zbavit. Samozrejme sa tazko skusana psychika zakratko odrazila aj na fyzickom tele. A to najviac bolestami klbov predovsetkym kolien, bedrovych klbov, bolesti v krizovej oblasti, ladvin a mocovych ciest. Niekedy som sa nevedala ani presunut s nakupom z obchodu domov. Tazke bolo pre mna aj zvladnutie jednoduchych prac v domacnosti. Pomohol mi v tomto az p. Juraj ktoreho som si nasla na internete. Po prvotnych instrukciach duchovneho charakteru nasledovali terapie. Uz po prvej terapii na dialku som pocitila nesmiernu ulavu. Nasledovali potom este dve terapie kedy som sa citila ako znovuzrodena co v podstate pretrvava az dodnes. Svojou liecitelskou eneriou vo mne p. Juraj nastartoval uzdravovaci proces za co som mu nesmierne vdacna. Touto cestou sa mu este raz chcem zo srdca podakovat a popriat mu este vela zdravicka a uspechov v jeho liecitelskej praxi. Srdecna vdaka. S ctou Iveta

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Lenka - Sobota, 13. február 2016

V minulom roku som dostala zápal vaječníkov a následne aj iné zápaly ženských orgánov, ktoré vyúsťovali do veľkých bolestí. Po zkontaktovaní sa s pánom Jurajom som odhalila zmysel mojich bolestí v dokumente o duševných príčinách chorôb, ktoré pán Juraj posiela na uzdravenie. Keď sa naozaj do seba zahĺbite, pochopíte veľa o sebe a hlavne o svojich trápeniach z minulosti, ktoré keď sú nedoriešené a neodpustené vyvolávajú choroby tela. Po liečení sa môj zdravotný stav nachvíľu zhoršil, ale po pár dňoch prichádzalo zlepšenie a ustupovanie bolestí.
Ďakujem za všetku pomoc a rady.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Inge - Piatok, 5. február 2016

Touto cestou sa chcem poďakovať liečiteľovi Jurajovi. Dva roky som mala bolesti v päte, nemohla som pristúpiť na nohu. Lekári mi predpisovali obstreky a elektroliečbu to mi však nepomáhalo, povedala by som, že sa môj stav po procedúrach zhoršil. Po liečbe u pána Juraja - prenosoch energie na diaľku ma päta nebolí, môžem chodiť. Neviem čo by som robila bez pána Juraja, ešte raz veľké ďakujem.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Mária - Streda, 3. február 2016

Minuly rok mi zistili rakovinu prsnika,nasledovalo veskere vysetrenie,operacia,ozarovanie. Po tom vsetkom som bola hrozne unavena, bez zivota nic ma nebavilo. Na internete som si nasla p.Juraja a skontaktovala sa s nim. p.Juraj mi navrhol liecbu, ktoru som absolvovala.
pri tretej liecbe na predavani energie na dialku,som bola na druhy den hodne slaba, iba som polihovala..Ale behom dvoch dni som zacal mat uplne inu energiu,silu a pohodu v celom tele a zacala som sa citit uplne skvele,plna radosti a elanu.odkazujem vsetkym,ktori uz stratili nadej na vyzdravenie,nech sa zveria do ruk p.Jurajovi.Dokaze pomost cloveku,ja patrim medzi tych, ktorym pomohol a zato mu zo srdca 1000x dakujem a prajem vestko najlepsie hodne sil a hodne zdravicka,
Este raz velke dakujem s uctou
Maria.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Denisa - Sobota, 23. január 2016

Chcela by som Vám všetkým ktorý ešte nie ste rozhodnutý či máte oslovit pána Juraja neváhajte a urobte tak pretože zdravie je to najdôležitejšie čo máme.Ja som začala mať minuly rok zdravotné problémy i napriek tomu že preventivne prehliadky boli v poriadku.V mojom osobnom ale aj pracovnom živote nastali veľké zmeny ktoré som ťažko prežívala.Začala som mať pankreasove záchvaty ktoré vystriedali časté prechladnutia,opuchy a bolesti zubov a nakoniec ma začala bolieť pravá noha od lýtka dole hlavne v noci a do rána opuchla okolo členka.Nemohla som sa na ňu postaviť. Preto som sa obrátila na pána Juraja ktorý mi veľmi pomohol za čo mu zo srdca ďakujem a prajem Vám veľa zdravia a lásky. Denisa

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Monika Maria - Piatok, 22. január 2016

Pán Juraj, velice děkuji za vše, co pro mne děláte, jak moc mi pomáháte, abych zase byla schopna lépe jít životem a projevila se obnova zdraví. I dnes za chvíli, protože jsem ještě v procesu léčby, si sednu v posteli a budu pročítat věty pro podporu uzdravení a pochopení i pro tvorbu změn v myšlení a myšlenkách, též konání. Rozhodla jsem se napsat sem, aby lidé, kteří se teprve rozhodují – poznali moji zkušenost, že léčba na dálku je silná a uzdravující.
Po léčení jsem si znamenala prožitky a stav.
Potíže, kvůli kterým jsem požádala o pomoc: endometrióza - vaječník, děloha, zánět, střeva, zažívací trakt + emoční bolest.
* Dnes mě „štípaly“ vaječníky - hlavně tentokrát pravý. Děkuji, jsem zase vyrovnaná a radostná, klidná.
* Tentokrát jsem cítila, jako kdybych měla veliké světelné rukavice kolem rukou, radost a klid, potom jsem vnímala, jak se cosi odehrává nejvíce na levé polovině těla, také i levé prso a plíce. Usnula jsem velmi brzo.
*Po minulém léčení jsem se probudila asi v jednu hodinu a měla jsem pocit, že se v první vteřině nemohu pohnout. Zcela jsem byla jako ve skafandru - energetickém. Od žeber dolů včetně chodidel. Vnímala jsem několik centimetrů “narostlou energii - velice pevnou a silnou. děkuji.
*Při dalším léčení - Ulehla jsem v úplné tmě a po kratičkém okamžiku najednou se mi rozsvítilo za očima, cítila jsem celou levou část hlavy a potom hlavně čelist levou část a dutiny, potom to pokračovalo v těle. Pojednou se odvíjely nějaké obrazy a když bylo u třetího “výjevu“ a trochu jsem se “snažila“ uvidět, co to je - vypnuli mě Archandělé a měla jsem “ihned” spavou narkózu. Vzbudila jsem se až ve čtyři. Střeva byla dnes velice v pohodě.
Děkuji za pomoc v procesu uzdravení, a zdraví.
Přeji Vám hojnost požehnání a milostí Božích, nádhernou ochranu Archandělů a Andělů Božích a s úctou jsem v radostném očekávání zdravých tkání, zdraví a pokoje a těším se na naše léčení na dálku.
Monika Maria
Je úžasné, jak na dálku léčení funguje a také děkuji za Vaše slova a hřejivé srdce, kterým vždy oplýváte. Děkuji za setkání na dálku a věřím, že se někdy i potkáme "naživo".

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Aneta - Utorok, 19. január 2016

Je mi 19 let. Před čtyřmi lety jsem se začala léčit se schizoafektivní poruchou. Zkoušela jsem různé metody léčení, ale nic bohužel nezabíralo. Několikát jsem byla hospitalizovaná se změnou medikace, vždy pouze s krátkodobým účinkem zlepšení. Naštěstí jsem nalezla pomoc od pana Juraje, který mi pomohl. Léčba probíhala tři večery v třídenním rozptylu. Po léčbě pana Juraje se cítím doposud dobře. Velice Děkuji panu Jurajovi.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Štěpán - Piatok, 1. január 2016

Od malička jsem byl obézní. Bohužel jsem vyrůstal mezi dětmi, které se mi kvůli tomu neustále posmívaly, hlavně holky. Od té doby jsem měl pocity, že jsem nula a nic neznamenám. Vše pokračovalo i na střední škole, kdy vše vyústilo v psychickou šikanu a já nevěděl co dělat. Pocit méněcennosti mě úplně pohltil, měl jsem deprese, psychické problémy a vůbec jsem si nevěřil. Když jsem potom našel na internetu stránku p. Ing. Juraje, říkal jsem si, že vyzkouším něco, čemu jsem sice nevěřil, ale byla to poslední šance před tím, než bych šel k doktorovi pro hordu prášků. Hned po prvním zkontaktování Jurajem a proděláním úkonů, o kterých mi řekl, že mám udělat, jsem se cítil o 100% lépe. Začal jsem být víc v pohodě. Při komunikaci s kamarády jsem se přestal bát, že řeknou něco, co mi bude vadit ohledně mého vzhledu či jiné narážky, které mezi kamarády často padají a jsou myšleny ze srandy. Dále následovaly přenosy energie na dálku, kdy jsem se hned po prvním přenosu začal opět cítit jako bych v životě neměl tak velké problémy a po dokončení všech přenosů se cítím o 1000% lépe než na začátku léčby. Jsem rád, že jsem našel stránku p. Ing. Juraje a že jsem se odhodlal se s ním zkontaktovat. Kdo takovýmto věcem nevěří, musím říct, že jsem byl jedním z nich, ale opravdu se vyplatí p. Ing. Juraje zkontaktovat. Dokáže zázraky.

Děkuji Děkuji Děkuji

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Lenka, 21.rokov - Štvrtok, 10. december 2015

Drahí Slováci,
na pána Juraja som sa obrátila, vo chvíli kedy som už ani ja sama neverila, že mi niekto pomôže.
Skutočné účinky liečby som na sebe pocítila až s odstupom času. Teraz som mu nesmierne vďačná za tento dar ktorý má.
Želám všetkím ľudom, ktorí stratili nádej aby sa panovi Jurajovi zverili. Je to človek ktorý dokáže pomôct. Som jedna z mnoha ktorých účinky sa dostavili a ja mu za to dakujem.
Pán Juraj mi zachránil život a ja mu za to dakujem :)

So srdečným pozdravom,
Lenka

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Erika - Pondelok, 26. október 2015

Dobrý deň,
rada by som oficiálne poďakovala pánu Jurajovi za jeho pomoc pri liečení mojej malej dcéry.

Zaujímam sa o oblasť alternatívnej medicíny už skoro 20 rokov. Priviedli ma k nej vlastné zdravotné potiaže, keď som bola veľmi mladá. Dokonca som nejakú dobu chodila na homeopatickú akadémiu v Prahe...preto som, logicky, keď som chcela vyriešiť v zásade drobné potiaže u svojho dieťaťa, siahla automaticky po homeopatii. Našla som si internete homeopata, ktorý vyriešil úspešne zložité prípady a poprosila ho o liečbu. Prvé som chcela riešiť kazivé prvé zúbky dcérky. V zásade banalita. Po užití homeopatík dcéru začali bolieť zuby a boleli tak, že sme sa stali pravidelnými návštevníkmi zubnej ordinácie. Na rtg nevyšli žiadne hlboké kazy ani zápaly. Zuby, či ďasná ale boleli. Po zbytočnom vytrhnutí jednoho zúbku a návrhu vytrhnutia ďalších, kedy som už vyskúšala na radu homeopatov ďalšie homeo prípravky, som si sadla k internetu a zadala do googlu "najlepší liečiteľ". Objavili sa mi dvaja. Jedným z nich bol Juraj.
Okrem boľavých ďasničiek, ktoré dcéru trápili niekoľko krát za deň (pri únave alebo hlade), som riešila jej anémiu a chronický zápal nosohltanu (ktorý som diagnostikovala sama, lebo jej bolo cítiť z ústočiek už mesiace). Z ORL nás poslali tiež preč, že to nič nie je. Pediatrička sa na malú ani nepozrela. Anémia vyšla z krvných testov, rovnako ako slabý zápal, na ktorý sme mali dostať ATB.

S Jurajom sme sa spolu rozprávali niekoľkokrát, než bola samotná liečba zahájená. Ešte pred samotnou liečbou sa začal stav pomaličky zlepšovať. Nasadila som kúru (aj sebe), ktorú mi Juraj odporučil. Na začiatku spôsobila zhoršenie, tak som pár dní počkala a pokračovala neskôr. Detox býva niekedy dramatickejší. Oplatilo sa.

Samozrejme som jej čítala a čítam stále afirmácie.

Ešte pred liečením sa dcérke objavil opuch nad zúbkom, ktorý sa po prvom liečení zväčšil, tak ma vyľakal. Juraj ma uistil, že je to celkom prirodzené a zmizne to. Začala vysmrkávať depozity, ktoré sa jej držali mesiace v dutinách. Druhý deň po prvom liečení bolo evidentné zhoršenie stavu. Častejšie bolesti, ale kratunkú dobu. Iba akési zabolenie. Už prá dní predtým (ale až po kontaktovaní Juraja) som dcére nemusela pri bolesti nič dávať, pretože iba "ťukla" a bola preč. Malá prestala mať bolesti pri zaspávaní a únave, čo bola jasná indikácia, že ide zápal preč z tela. Po týždňoch trápenia sa. Opatrne som sa začala tešiť.

Po druhom liečení bolo zhoršenie miernejšie a smrkanie depozitov z dutín intenzívnejšie.

Po treťom liečení už je po troch dňoch úplne bez bolesti. ťuk ťuk. A stále vysmrkáva, čo sa jej veľmi dlho držalo v dutinách. Opuch nad zubom skutočne mizne.

Ak by som sa na to mala pozrieť z pohľadu homeopata, je to pravdepodobne výsledok potlačenia angíny, ktorú mala na začiatku júla. A ktorú atb liečba Ospenom ( neodporúčam nikomu kvôli vedľajším účinkom) asi dokonale nevyliečila. A možno je pôvod ešte starší a ta angína to dorazila. Pravdepodobne áno...

Okrem toho dcére padali vlásky, mala svalové zášklby pri zaspávaní, nechutilo jej veľmi jesť. Celkovo mala teda vyčerpaný organizmus. A všetko sa zlepšuje.

Vďaka komunikácii s Jurajom som prešla na úplne inú stravu. Úplne som vylúčila mlieko (okrem bieleho jogurtu Hollandia, ktorý dcéra miluje). Obmedzila lepok na minimum, zvýšila spotrebu čerstvej aj varenej zeleniny a ovocia, obmedzila mäso. A aj ja sa cítim lepšie.

Takže po necelých troch mesiacoch začínam spať. Už som bola taká vystresovaná, že som začala chudnúť, nevedela som spať, ani poriadne jesť. Dcéra sa aj pravidelne budila v noci s plačom. Je pokojnejšia, radostnejšia.

Teraz som sa rozhodla pre liečbu ja. Dva dni po tom, čo som zavolala Jurajovi, ma bolela hlava, ale potom sa mi tak uľavilo... Už teraz cítim zmenu a to ešte liečba ani nezačala.

Neviem ako to robí, čo robí. Ale účinkuje to a to je pre mňa podstatné. Niektorí ľudia majú jednoducho dar. Netreba sa nič pokúšať vysvetľovať, ani pochopiť. Je treba to vyskúšať. Ak sa nejaká investícia oplatí, tak je to do zdravia a kvality života.

Som vďačná, že ma okolnosti k Jurajovi priviedli. A ďakujem vesmíru za to, že mi "pošepkal", aby som ho hľadala. Náhody neexistujú.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Helena - Utorok, 29. september 2015

Dobrý den,nejdříve chci poděkovat panu Jurajovi, kterého jsem prosila o pomoc, když jsem na tom byla opravdu špatně ohledně zdravotního stavu. A zároveň se chci s Vámi všemi o ten léčitelský zázrak podělit.
To že mne bolely od mládí záda jsem si nijak už nepřipouštěla, ale pak přišel den,kdy mne záda a noha vypověděly a já zůstala nehybně ležet."Vyběhla" plotýnka a neskutečné bolesti do nohy. Než bych podstoupila operaci,tak jsem se obrátila na pana Juraje meilem.Opravdu jsem nečekala,že odpověď (pozitivní) přijde tak rychle zpět.Nejdříve to byl meil a pak rozhovor po telefonu.
V první řadě mne šlo o záda a nohu, ale já se zmínila, že mám po úrazu kostrče a více jak 30 let po operaci žlučníku a žlučovodů a že se těch záchvatů nemohu zbavit.
Božský pan Juraj mne poslal skrypta, která jsem si denně předčítala a potom přišel den D, kdy mě pan Juraj zavolal, že semnou provede léčení na dálku.
Při prvním léčení jsem cítila brnění v celém těle, ale hlavně od pasu výše - až mě rozbolela hlava a já jsem pomalu usínala a probudila se až ráno.
Při druhém léčení mě též brnělo celé tělo, hlavně ruce a cítila jsem silné brnění od pasu dolů. Myslela jsem si v té chvíli, že se mne ty nohy utrhnou, jak to byla silná reakce.
Při posledním třetím léčení, to bylo nejsilnější.
Bylo to tak silné,že jsem si myslela, že spadnu z postele. Ta reakce byla abnormálně silná, ale stálo to za to.
Je pravda, že jsem byla vždy druhý den unavená, jako omámená, ale sama vím,že to ktomu patří. To tělo vše přijímalo od hlavy až po konečky prstů.
S panem Jurajem jsem se spojila s tím,že se cítím po těle opravdu velmi dobře, jen ta moje noha ještě není úplně fit.A on na to odpověděl, že musím být trpělivá ,že vše ustoupí,vše chce ten správný čas.
A měl pravdu!!!!! Já se pořád cítím velice dobře, dříve jídlo které jsem nemohla si dnes dávám s chutí, ale co hlavně,že noha přestává brnět (bolesti žádné)v zádech ani v noze a vše pomalu ustupuje z mého těla pryč.
Stále se řídím jeho rady a jsem velice spokojená.
Celá moje rodina (manžel,děti, vnoučátka, maminka)
jsou nadšený, že to jsem zase já jako dřív veselá usměvavá ale nejvíce to cítí vnoučátka 5 chlapců od 1 do 7 let, který ze mne cítí dobrou energii.
A já za to vše chci poděkovat panu Jurajovi, který si na mne udělal čas a pomohl mne od všech bolestí a vrátil mě chuť do života.
Pane JURAJI ještě jednou Vám z celého srdce moc,moc děkuji,že jste mne pomohl.
Přeji Vám hodně úspěchu ve Vaší Božské práci,
hodně zdravíčka a ať Vás ty Vaše pomocníčci ochraňují a jsou stále s Vámi.
Ještě jednou srdečný dík,dík. Helena

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Tibor - Sobota, 26. september 2015

Dobrý den, chcem sa podakovat pánovi Jurajovi za jeho pomoc mojho zdravotného stavu. Už dlhšie mám problémi prostatou,močovým mechurom a trávením. Potroch liečeniach na dialku sa cítim ovela lepšie. A každý den si tiež čítám afrimácie, ktoré mi velmi pomáhaju. A verím,že zdravotný stav sa mi bude nadalej dobrý.
Dakujem Vám zo srdca pán Juraj.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Zuzana - Utorok, 22. september 2015

Dobrý den, rada by som sa podelila o spoluprácu s pánom Jurajom. V prvom rade je to človek s velkým srdiečkom, ochotný naozaj pomôcť a poradiť, ako dalej v živote. Chcem sa mu velmi pekne podakovať, za jeho prístup a milé slovo. Obrátila som sa nanho, ked som si nevedela už rady ako dalej. Viacmenej psychické problémy sa odzrkadlovali na mojom fyzickom zdraví a lekári mi nepomohli. Pán Juraj mi poradil aj techniky, ktoré treba robiť, aby sa všetko dalo doporiadku. Po liečení mám opať chuť do života, prehnaný strach zmizol, aj tlak na hrudi. Lepšie spím a zmizli aj problémy s trávením.Ešte raz dakujem a doporučujem aj ostatným,a by neváhali a oslovili ho, ak si nevedia pomôcť. Nič nestratíte, iba vela získate.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Dana - Pondelok, 21. september 2015

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi Jurajovi za uzdravenie, (bolesti krčnej chrbtice, krížov, ramena, únava, imunita), liečba napredovala veľmi rýchlo, s veľmi dobrými výsledkami. Takisto za jeho ľudský prístup, pochopenie, cenné rady, niekoľko receptov, ktoré tiež pomohli k zlepšeniu zdravotného stavu.
Ešte raz veľká vďaka pán Juraj a prajem Vám veľa úspechov vo Vašej práci, ktorá sa stala poslaním.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Anna - Pondelok, 14. september 2015

Dobrý večer,
na pána Juraja som sa obrátila, lebo som približne 8 mesiacov mala veľké problémy s bolesťami nôh, rúk, hlavy, trpím, zvláštnym tlakom na hrudi, alergiou a zvláštnym pocitom striedania sa chladu a tepla. Lekári mi dávali rôzne neurologické lieky, po ktorých mi bolo veľmi zle. Preto som sa rozhodla zavolať pánovi Jurajovi. Momentálne som po prvom liečení pánom Jurajom a cítim sa lepšie. Nohy ma nebolia, tŕpnutie ustupuje a zvláštny tlak na hrudi vymizol. Chcem sa touto cestou poďakovať a verím, že mi bude už len lepšie.
Ďakujem pekne pán Juraj.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Jana P. - Utorok, 1. september 2015

Dobrý deň,
rada by som vám odovzdala moje pocity z liečenia z pánom J.Schmidom.V čase keď som sa s ním skontaktovala cítila som sa naozaj veľmi zle.Môj problém boli úzkostné stavy, ktoré som myslela že zvládam a mám pod kontrolou.No moje telo my začalo vravieť že sama stav nezvládnem tak som začala užívať antidepresíva.Rozhodla som napísať mail a začalo liečenie.Úžasný pocit pokoja pri liečení na diaľku by som dopriala zažiť každému.Po dvoch týždńoch sa cítim výýýrazne lepšie.Lieky znižujem na mini dávky až ich úplne vysadím po doporučení liečiteľa.Z celého srdca ďakujem.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Ingrid - Piatok, 21. august 2015

Na pána Juraja som sa obrátila koncom júla, pretože som strašne dlho trpela dyspepsiou a bolesťami v oblasti pod pravým rebrom, čo sa prejavovalo hlavne v noci a nemohla som sa vyspať.
Po prečítaní a pochopení príčin chorôb A+B sme pristúpili k liečbe. Pri prvom liečení som cítila brnenie v rukách a nohách, pri druhom menej a pri treťom už vôbec nič. Po liečení sa mi stav zhoršil. Bola som z toho sklamaná, každý by chcel byť čo najskôr zdravý.
Pán Juraj mi povedal, že energia musí padnúť na dno a potom sa bude stav pomaly zlepšovať. Mala som pocit, že zlepšovanie je v nedohľadne. Už som prestávala veriť, že mi bude niekedy lepšie. Stále sme si volali, informovala som o svojom stave. Pán Juraj mi povedal, že toto sa mu ešte nestalo, že bude o mne meditovať. Ako to robil a čo robil neviem, potom mi ale bolo lepšie. Postupne som cítila, že sa stav naozaj zlepšuje. Ale bolo to ako na hojdačke. Lepšie, horšie, lepšie, horšie... Teraz tj. po polovici augusta, už nastal obrat. Dúfam, že to vydrží a choroby sa už nevrátia. Snažím sa robiť všetko pre to.
Ďakujem za pomoc a veľkú podporu, keď bolo zle. Bez toho by som to nezvládla.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Anna - Streda, 15. júl 2015

Dobry den'mam důvod se podělit s vama o krásný dar ktery jsem dostala od pan Juraja. Je to jeho láska cit porozumeni'prostě jeho velké srdce. Po tyzdnu jsem ucítila uzdravování.
Pan Juraj je člověk s darem poslaným z nebe a on nám ten dar s úctou a láskou posila do našich duši, aby nás vyléčil. Chci mu poslat poklonu a vdaku.Jsem šťastná ze jsem ho s poznala' ze mi vrátil moje zdraví a radost ze života.
Dekuju mu za nás všech kterým pomohl a pomáha. Pan Juraj je krásný člověk s krásnou duši s krásným posláním,,Léčit nás a dat nám světlo Bozi.
s dokonalou úctou Anna.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Miroslav - Utorok, 16. jún 2015

Dobrý deň. No neviem, kde skôr začať, ale podelím sa skúsenosťami s pánom Jurajom.
Skúsil som ho kontaktovať na základe toho, že som ho videl aj v televízií, ale aj čítal v nejakom časopise. Nakoľko som mal strašne veľa zdravotných problémov ako vysunutá a prasknutá platnička,natrhnuté šľachy v ramene, bolesti chrbtice, zlé trávenie, bolesti kolien, svalov
a bolesti lakťa, alergie, afty a hlavne na základe tohoto môjho zdravotného stavu, z ktorého mi nevedeli už ani lekári pomôcť lebo si ma podávali ako handru mi stúpala nervozita, strach a psychika padla na dno, som skúsil kontaktovať pána Juraja.

Poviem Vám na rovinu neveril som tomu, že by mi vedel pomôcť, ale človek keď je zúfali tak urobí aj nemožné aby si pomohol. Po napísaní mailu, som čakal pár dni či sa mi niekto ozve, alebo nie. Zavolal mi pán Juraj a hneď sme sa bavili na rovinu o tom čo robí a čo mňa trápi atd.
Rozhodol som sa, že teda idem do toho a skúsim to.. Povedal mi čo mám pár dni robiť a potom sa ozvať.

Je to zaujímavé, ale keď som robil tie myšlienkové spôsoby chorôb som si uvedomil, aký zlý človek v skutočnosti som, pretože tie choroby čo sa mi vracali a objavovali v tých myšlienkových pochodoch vyjadrovali presne a výstižné prečo sa mi to vracia a objavujú druhé atd..
Dosť ma to zarazilo a uvedomil som si, že taký byť nechcem a chcem to zmeniť a hlavne sa vyliečiť.. Dohodli sme si tri tie liečenia, a čo som cítil, ťažko povedať a vysvetliť..
Tŕpnutie rúk a prílev energie.. Toto sú moje pocity, ale po prvom liečení sa mi to môže zhoršiť, a fakt som sa tomu čudoval, ale dostal som takú alergiu, že mi hrozne opuchli oči čo som v živote doteraz nemal, boleli ma ramena a chrbát. Po treťom liečení som cítil, že ešte sa mi moc neuľavilo, ale teraz po týždni sa cítim fakt dobre a aj sa riadim tým čo mi povedal aby sa mi to nevrátilo..
Rád by som ho spoznal osobne a porozprával sa s ním z očí do očí o veľa veciach, ktoré ma zaujali a chcel by som vedieť o tom viac...

Neľutujem, že som skúsil a určite je to človek s veľkým Č..
ĎAKUJEM aj za to, že som pochopil, aký človek nemusí byť a že to vie zmeniť...
Ďakujem mu moc
Miroslav.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Monika - Štvrtok, 4. jún 2015

S duchovnými príčinami chorôb som sa už stretla vo viacerých knihách a tiež na internete, ale až po rozhovore s Jurajom som pochopila ako s nimi pracovať, aby sa človek mohol vyliečiť.
Naozaj po troch terapiách sa cítim skvele, prešli bolesti klbov a môj život je odvtedy naplnený radosťou a láskou.
Ešte raz srdečná vďaka.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Alžbeta - Štvrtok, 5. február 2015

Pekný deň želám, chcem sa podeliť v krátkosti o skúsenosť s liečením pána Juraja. Roky ma trápi chronický zápal obličiek, bolesti bedrových kĺbov a časté zápaly moč.ciest, k tomu sa pridružila aj úzkosť. Po tel.rozhovore, sme sa dohodli o liečbe na diaľku, čo mi aj vyhovovalo. Počiatočné obavy zo mna opadli hned po prvom telefonáte...ani som si neuvedomila kedy,len som spozorovala,že sa cítim psychicky v pohode.Pri samotnom liečení sa pocity brnenia striedali s príjemným teplom.Teraz sa cítim oveľa lepšie,ako fyzicky,tak aj psychicky.Verím,že to tak ostane.Dakujem za liečenie,recept,a za ľudskosť.....Alžbeta

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Mária Z - Streda, 4. február 2015

Pán Juraj, ďakujem veľmi pekne za Vašu pomoc a Váš veľký záujem o moje zdravie. Už po prvom rozhovore som pocítila kladné účinky. Bolesti nôh, ktoré ma trápili už viac ako rok sa začali zmenšovať. Liečba citeľne zaberá - bolesti sa zmenšili cca na polovicu, už môžem kráčať normálnou rýchlosťou a nie iba slimačím tempom. A samozrejme aj psychicky som na tom oveľa lepšie - už ma netrápi strach, čo sa so mnou deje, mám radosť zo života a teším sa a verím, že úplne vyzdraviem. A kladne na mňa pôsobí aj vedomie, že sú na tomto svete ešte ľudia, ktorí majú úprimný záujem pomáhať (keby ich bolo čím viac). Plne súhlasím s pani Boženou, že každý rozhovor s Vami bol veľmi príjemný. Ešte raz ďakujem a prajem Vám veľa úspechov vo vašej činnosti. Nech sa Vám vráti dobro, ktoré rozdávate.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Miro - Nedeľa, 1. február 2015

Dobry den,chcem sa podakovat panovi Jurajovi za jeho pomoc s liecenim mojho zdravotneho problemu. Uz dlhsie mam psychicke problemy a tak som skusil vyhladat p.Juraja a zacali sme liecbu na dialku. Po troch lieceniach sa moj zdravotny stav zlepsil a zacal som aj pomaly vysadzovat niektore lieky .Verim a dufam, ze moj stav sa bude aj nadalej zlepsovat a budem sa opat tesit zo zivota. Dakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Božena - Sobota, 24. január 2015

Dobrý večer,

aj ja chcem pánovi Jurajovi veľmi pekne poďakovať za pomoc. Pred rokom na diaľku liečil môjho manžela. Jeho vážny stav v dôsledku viacerých diagnóz (vysoký krvný tlak, chronické srdcové zlyhávanie, obštrukčné spánkové apnoe, embolizácia do pľúc) sa už po prvom liečení zlepšoval, po treťom bol evidentne lepší. Paralelne s tým sa manžel vrátil aj do psychickej pohody. Minulý týždeň, po kontrolných  vyšetreniach mu lekár vysadil niekoľko liekov. 

Vy, ktorí - z akýchkoľvek dôvodov - váhate vyhľadať aj takúto formu pomoci, prekonajte zábrany a nestrácajte čas. Už rozhovor s pánom Jurajom je veľmi príjemný.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Michaela K. - Štvrtok, 15. január 2015

Chcela by som sa poďakovať pánovi Jurajovi za veľmi milý, ľudský prístup už od prvej chvíle, ako som s mím bola v kontakte. 
Pán Juraj ma liečil na diaľku. Už po prvom liečení som sa cítila lepšie a pocítila som úľavu hlavne od mojich psychických problémov, ako bola úzkosť a neurózy a môjho strachu, ktorý prichádzal bez príčiny.

Ďakujem Vám a odporúčam všetkým, ktorý majú nejaký problém. 

Ešte raz ďakujem.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Boris M. - Pondelok, 1. december 2014

Dobrý deň ,

 

Ja sa musím len pridať k poďakovaniu pánovi Jurajovi za veľkú pomoc . Mal som problém s malým močovým mechúrom . Následkom čoho bolo príliš časté močenie . V noci som dva až trikrát vstával na malú potrebu . Pán Juraj mi zväčšil močový mechúr približne trojnásobne a to na diaľku . Problémy s častým močením zmizli.

 

Pána liečiteľa Juraja odporúčam . Ďakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Bohuš - Streda, 26. november 2014

Po telefonických konzultáciách a troch liečeniech na dialku s pánom Jurajom sa moj psychický zdravotný stav zlepšil. Touto cestou sa chcem trikrát poďakovať a odporučiť každému, kto potrebuje pomôcť so svojim zdravotným stavom. Je to lepšia alternatíva ako brať veľa liekov.

Ďakujem, ďakujem, ďakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Martin, Preseľany - Štvrtok, 25. september 2014

Dobrý deň,

chcel by som touto cestou veľmi poďakovať pánovi Jurajovi, že my pomohol s mojim zdravotnými ťažkosťami akými boli tráviace ťažkosti, gastritída, žlčníkove ťažkosti, štítna žľaza i veľka únava a bolesti hlavy.

Vďaka liečeniu na diaľku a mnohými radami ohľadom stravovania sa mi môj zdravotný stav veľmi polepšil a s veľkou radosťou ostanem s pánom Jurajom v kontakte.

Ďakujem, Ďakujem, Ďakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Slavo - Streda, 17. september 2014

Dobrý deň,

chcel by som sa s Vami taktiež podeliť o moju skúsenosť s pánom Jurajom. Pána Juraja som prvýkrát kontaktoval 26. augusta 2014. Liečim sa na Paranoidnú schizofréniu, Obsedantno-kompulzívnu poruchu - mal som nutkanie udrieť akéhokoľvek človeka bez príčiny, viackrát kontrolujem či sú uzamknuté dvere na aute, dverách bytu, či sú uzavreté vodovodné kohútiky alebo kohútiky na plynovom sporáku, dva roky sa liečim na Depresiu, beriem lieky na depresiu, no nezabrali mi. Mal som vtieravé myšlienky a v mojom živote som nevidel zmysel môjho bytia.

S pánom Jurajom sme si dohodli prvé tri liečenia na diaľku, nakoľko to mám k nemu do Bratislavy ďaleko. Po prvých dvoch liečeniach mi ustúpili depresie asi o 60%. Po treťom liečení depresie ustúpili ešte viac a dnes ráno vymizli takmer úplne. Môj psychický stav sa každým dňom zlepšuje. Tento týždeň som si zrazu uvedomil, že sa znížila aj intenzita nutkania udrieť kohokoľvek. Mal som taktiež tráviace problémy, ktoré tiež ustúpili. Veľmi mi pomáha aj čítanie " Môjho vyššieho Ja ".

Touto cestou by som sa chcel pánovi Jurajovi úprimne poďakovať. Pán Juraj naozaj lieči - aj na diaľku. Pevne verím a dúfam, že sa môj zdravotný stav bude naďalej zlepšovať. Ďakujem Vám pán Juraj.

S úctou, Slavo

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Peter,Trnava - Utorok, 26. august 2014

Aj po dlhšom čase, takmer 8 mesiacov, sa cítim stále lepšie a lepšie, problémy s trávením sú preč. Hlavné zmeny vnímam hlavne v oblasti psychiky, niektoré veci vnímam inak ako predtým, zdvihlo sa mi sebavedomie, som viac sám sebou a život začínam konečne žiť naplno.

Ďakujem!

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Ivka J. - Sobota, 12. júl 2014

Dobrý deň pán Juraj, 
chcem sa Vám a tiež anjelom, ktorí pri Vás stoja veľmi pekne poďakovať, že ste mi ukázali nový smer do života... a hlavne ako sa veci dajú vnímať z toho pozitívneho hľadiska.

Cítim sa oveľa lepšie a každý deň si tiež čítam afirmácie, ktoré mi veľmi pomáhajú. Ešte raz pekne ďakujem.

S pozdravom Ivka J.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Dana, Bratislava - Sobota, 28. jún 2014

Dobrý deň,

touto cestou sa chcem poďakovať pánovi liečiteľovi Jurajovi Schmidovi. Trpela som depresiami, pocitom úzkosti a strachu a mala som problémy s močovým mechúrom.
Už po prvom sedení u pána Juraja som pocítila veľkú úľavu a po niekoľkých sedeniach sa môj zdravotný stav podstatne zlepšil. Cítim sa výborne, teším sa zo života a za to, ako sa dnes cítim som vďačná práve pánovi Jurajovi. V živote som urobila niekoľko zlých rozhodnutí, ale to, že som napísala mail pánovi Jurajovi a poprosila som ho o pomoc, považujem za moje šťastné rozhodnutie.

Ešte raz pán Juraj, veľmi ďakujem za pomoc, dobré rady a srdečne vás pozdravujem. 

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Mohamed T. - Piatok, 27. jún 2014

Dobrý deň, chcem sa poďakovať pánu Jurajovi za pomoc, cítim sa lepšie, moje potiaže sa zlepšili. Ešte raz ďakujem.

Odporúčam všetkým. 

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Elena, Bratislava - Sobota, 14. jún 2014

Dobrý deň,
ja sa tiež chcem podeliť o skúsenosť s liečením u pána liečiteľa Juraja Schmidu.

 

Keď som prišla k liečiteľovi Jurajovi, mala som veľa zdravotných problémov, ktoré ma trápili viac rokov (artróza bedrových kĺbov 2.stupeň, bolesti kolena, ramenného kĺbu, krčnej a krížovej chrbtice - platnička, bolesti ľadvín, žlčníka, problémy s močovým mechúrom, so štítnou žľazou, s dýchaním, nervozita, opuchy prstov na rukách, slabosť v nohách, oslabená imunita, časté virózy, alergie, únava).
Pred siedmimi týždňami ma pán Juraj liečil prvý raz a už po prvom liečení nastalo u mňa zlepšenie. Niektoré bolesti zmizli úplne, niektoré sa zmiernili, ostala som kľudnejšia. Čo mi poradil, som dodržiavala. Teraz po siedmich týždňoch, sa cítim výborne. Všetky bolesti prestali, zdravotné problémy ustúpili, znova sa teším zo života.

 

Liečiteľa Juraja Schmidu odporúčam všetkým. dobre poradí, skutočne lieči.

Pán Juraj, srdečná vďaka.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Ondrej Š. - Nedeľa, 25. máj 2014

Zdravím pána liečiteľa Juraja a chcem sa mu poďakovať za pomoc pri liečení depresie, strachu, nespavosti, úzkosti, napätia a vtieravých myšlienok. Po troch sedeniach sa moj zdravotný stav podstatne zlepšil, ustúpili psychické problémy, spím pokojne a aj vtieravé myšlienky sa upravili. Mám chuť do života, darí sa mi aj v práci a rodina je šťastná, je na mne vidieť pozitívna zmena.
Viac si vážim seba aj ľudí okolo, treba byť pokorný a vedieť odpustiť sebe aj ostatným. 
Som veriaci a preto ďakujem aj pánu Bohu, panne Márii a svätým, aj anjelom strážnym a archanjelom, že vždy stoja pri nás.

Ďakujem Vám zo srdca pán Juraj, že pomáhate pri liečnení aj mojej mame.

Prajem Vám veľa štastia, zdravia a veľa spokojných klientov.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Andrea C. - Sobota, 24. máj 2014

Dobrý deň.

Týmto sa chcem poďakovať Pánovi Schmidovi za veľkú pomoc pri mojich zdravotných problémoch, hlavne psychických.

V zime a začiatkom jari som sa cítila veľmi zle, mala som bolesti hrudnej chrbtice, búšenie srdca, pocit hrče v krku, panický strach. Trpela som depresiami, cítila som veľkú nervozitu. Bola som veľmi unavená, zle som spávala nič som nevládala.

Moja štítna žľaza nepracovala. Dostávala som akési záchvaty, kedy som zle videla a celá som sa triasla. Mávala som ženské problémy. Lekári ma poslali na rôzne vyšetrenia, dokonca k psychiatrovi. No nik mi nevedel pomôcť. Tak som hľadala inú pomoc. Na internete som našla liečiteľa Pána Schmidu, tak som mu zavolala. Začali sme s liečbou na diaľku, nakoľko som bola v takom stave, že som si nevedela predstaviť niekam ďaleko cestovať.

Už po prvej liečbe na diaľku sa mi veľmi uľavilo, nervozita a pocit tlaku na hrudi odzneli. Liečenie prebehlo ešte dvakrát. Začala som sa cítiť stále lepšie. Pribudla mi energia, mám pocit že toho stíham oveľa viac ako predtým, mám väčšiu trpezlivosť na svojho aktívneho 4 ročného syna a čo ma teší najviac, že konečne po niekoľkých mesiacoch som začala dobre spávať. Cítim sa konečne oddýchnutá. Všetko ako keby išlo oveľa jednoduchšie. Dokonca aj moja mama si všimla, že sa viac usmievam a som uvoľnenejšia. V auguste ma čaká kontrolné vyšetrenie u mojej endokrinologičky a už teraz tomu verím, že výsledky budú dobré.

Pána Schmidu len a len odporúčam. Je to veľmi milý pán.
A ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM Pán liečiteľ.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Mária M - Štvrtok, 3. apríl 2014

Dobrý deň, 

v živote nás kadečo pristihne, potrápi. Pracujem každý deň s luďmi, prichádzam do kontaktu s rôznymi energiami. Od novevmbra minulého roka ma každý večer trápili zažívacie problémy. Lekári mi určili diagnózu, stres, žlčník. Brala som pravidelne lieky, ale lekári stále krútili hlavou. V duchu si mysleli asi svoje... Zvracanie sa mi opakovalo pravidelne večer a hlavne doma. Ak som bola odcestovaná, zvracanie neprichádzalo. Každý z môjho okolia ma začal riešiť, hľadala sa príčina, další lekár, dalšie vyšetrenie a že je to chrbtica. Užívanie nových liekov, ale zvracanie sa opakovalo. Prišiel deň, ked už moja mama bola z tejto situácie veľmi zronená a keď som prišla z práce domov a zasa mi prišlo zle, tak mi poslala môjho mladšieho syna aby som nebola sama. Richard má len šestnásť rokov a keď ku mne prišiel, tak mi povedal: "Mamka hľadaj už niekde inde pomoc." Vtedy ma napadlo otvor intrenet a rieš to. Po otvorení sa mi objavil prvý liečiteľ JURAJ. 

Ihned som ho kontaktovala a milý pán na druhej strane telefónu ochotne mi ponúkol pomoc a že ma môže liečiť na diaľku. 

V živote som si už prešla všetkým možným, tak som jeho ponuku prijala. Pán Juraj v Bratislave a ja na opačnom konci republiky a išlo to. Skoro každý deň sme konzultovali telefonicky a naozaj, kde nepomohli lekári, tak pomohol pán JURAJ. 

Spoločne sme došli aj na duchovnú príčinu choroby a vďaka nemu zvracanie prestalo. Môžem sa kľudne venovať svojej práci a mám v sebe taký dobrý pocit, že niekde z diaľky vám človek pomôže a ani vás v  živote nevidel. 

Ďakujem Vám pán JURAJ

Mária Michalovce

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Mária, USA - Utorok, 1. apríl 2014

Chcem sa poďakovať Panovi Schmidovi, že mi vrátil môj život naspäť a že môžem naďalej život žiť!
Už som bola veľmi nešťastná z môjho života a to preto, lebo má trapili bolesti chrbtice, krížov, medzi lopatkami, zadok, kolená, päty a k tomu má každý deň aj hlava bolela, mala som ešte aj tlaky do uši a zvonenie v ušiach.
Lekári mi nevedeli pomôcť, len mi dávali tabletky od bolesti, ale vôbec nepomáhali. Tak som sa jeden deň rozhodla pohľadať si inú cestu. Pochádzam zo Slovenska, ale už dlhé roky žijem v zahraničí. Na Google mi hneď vyskočilo prvé meno pán Schmida, tak hneď som mu napísala či dokáže liečiť na diaľku, odpoved bola áno.
Som veľmi rada, že som spravila ten krok a našla človeka, ktorý mi veľmi pomohol. Preto ľudia, keď máte nejaké problémy, tak nečakajte tak dlho ako ja, len sa obráťte za Pánom Schmidom. Ďakujem Vám veľmi pekne pán Schmida.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Iveta J. - Pondelok, 31. marec 2014

Dobrý deň, pán liečiteľ Juraj,

Rada by som sa Vám srdečne poďakovala za Vaše liečenie. Pomohli ste mi pochopiť, že človek musí neustále na sebe pracovať, musí dokázať myslieť pozitívne.
Musí odpustiť sebe aj ostatným. Pomohli ste mi prekonať psychické problémy. Po troch návštevách u Vás sa cítim v poriadku, dodali ste mi dostatok energie.
Cítim, že sa zlepšili aj problémy s močovým mechúrom, obličkami. Mám pokojnejší spánok, upokojil sa mi aj zrýchlený pulz, prestala bolieť krčná chrbtica.

Ďakujem za energiu, ktorá posilnila moje vnútorné orgány, hlavne pečeň na ktorej mi lekári diagnostikovali adenón - nezhubný nádor na pečeni. Pomohli mi aj Vaše rady v oblasti stravovania, pitného režimu. Ďakujem za recept na nápoj, ktorý posilňuje imunitu.

 

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Peter, Trnava - Piatok, 28. február 2014

Zdravim všetkých,

chcem sa aj ja poďakovat pánovi Schmidovi. Keď som k nemu prišiel mal som tráviace problémy, mal som so všetkého strach, psychicky som bol na tom dosť zle, nič ma nebavilo, bol som úplne apatický, bez zmyslu života. Po troch konzultáciach som pomaly začal zistovať, že mi je čím dalej tým lepšie, začal som viac veriť sám sebe, svojim pocitom (vnútornemu hlasu), teraz sa nebojím vyjadriť svoj názor a hovoriť s hocikým o hocičom. Som kľudnejší a oveľa lepšie spím. Začínam mať radost zo života, chuť začat robiť nové veci, posunúť sa v živote ďalej.

Ďakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Ivka - Pondelok, 10. február 2014

Dobrý deň,

touto cestou by som sa chcela podeliť s mojimi skúsenosťami a zároveň veľmi pekne poďakovať pánovi liečiteľovi Jurajovi, ktorý mi veľmi pomohol s mojimi psychickými potiažami. Trápili ma úzkosti, stresy, depresie a mala som neustále vtieravé negatívne myšlienky, ktoré nepriaznivo ovplyvňovali môj život. Pán Juraj mi svojím prístupom, usmerňovaním a svojimi liečiteľskými schopnosťami, jedenkrát u neho a dvakrát na diaľku, veľmi pomohol. Od nášho prvého spoločného stretnutia sa cítim výborne a každý deň je pre mňa pekným a výnimočným.

Srdečná vďaka.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Lubo - Piatok, 24. január 2014

Vážený pán liečiteľ Juraj Schmida!

Chcem Vám srdečne poďakovať za Váš prístup pri riešení môjho zdravotného problému v súvislosti s nehybnosťou mojej pravej ruky. Napriek viacerým pokusom medikamentóznej liečby cestou ortopédov bol ste to iba Vy, kto mi pomohol a v súčasnosti všetky problémy rapídne ustúpili. Môžem sa plne venovať svojej práci bez bolesti.

Srdečná vďaka. 

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Dušan K. - Pondelok, 20. január 2014

Ja by som chcel touto cestou tiež poďakovať pánovi Schmidovi, ktorý mi skutočne pomohol s problémami ramien.

Nebol som schopný zdvihnúť ramená po vykĺbení ani výšky do 90 stupňov od tela. Nosil som bandáž a podobne.

Po liečbe na druhý deň som takmer ani nevedel, že som mal nejaký problém. Po treťom opakovaní som ani nevedel, že nejaký problém predtým bol.

Je to už takmer rok a žiadny problém.

Veľká vďaka!

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Mária B. - Nedeľa, 19. január 2014

Milý pán liečiteľ.
Dovoľte, aby som vám z hĺbky svojho srdca poďakovala, ďakujem aj anjelom, ktorí stoja pri Vás, lebo stal sa zázrak. Cítim sa, ako by som dostala nové nohy,o dvadsať rokov mladšie, kŕče úplne zmizli, dúfam, že natrvalo, je to pre mňa neuveriteľne, ale moje nohy fungujú tak ako nefungovali minimálne štyri roky.
Vrela vďaka. V nedeľu večer vás prezvonim.
Ešte raz ďakujem

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

Martina K. - Streda, 20. november 2013

Dobrý deň, týmto spôsobom by som sa chcela podeliť o moju skúsenosť s pánom liečiteľom Jurajom a zároveň mu zo srdca poďakovať za to, že mi pomol z mojimi psychickými problemami.

Už dlho som si nevedela dať rady s mojimi neurotickými potiažami. Trápili ma úzkosti, rôzne strachy, ako aj moje neustále sa vracajúce vtieravé myšlienky. Nepomohla ani liečba psychológa. Môj stav sa nezlepšil, začala som hladať spásu v upokojujúcich tabletkách z lekárne, žiaľ to moj problém aj tak nevyriešilo.

Neskôr som na internete našla Juraja, navštívila ho a vyskúšala jeho liečiteľské schopnosti. Moj stav sa zázračne zlepšil. Už po prvom sedení som pocítila užasný pokoj, ktorý ma do dnešného dňa neopustil. Sedenia sme asi trikrát zopakovali, môžem osobne potvrdiť, že pán Juraj ma dostal z toho najhoršieho.

Dokáže lieciť aj na dialku, nakoľko mám tažko chorého brata, ktorý sa lieči na anorexiu a nezvládol by návštevy u pána Juraja, dohodli sme sa, že ho bude liečiť na diaľku. Viem ze na Slovensku existuje mnoho takýchto liečiteľov, čo sa týka pána Juraja, možem ho iba vrele odporučiť všetkým ostantným ľuďom, ktorí majú podobné problémy ako boli moje, pan Juraj naozaj lieči.

Ďakujem.

Výsledky uzdravenia sa individuálne môžu líšiť, záleží od prístupu klienta. Uzdravenie alopatickou medicínou sa nevylučuje.

 

Galéria

Facebook

Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Iframes
MS Telemetry
Accept
Decline